بهبود خوانایی متن در تابلوسازی

نکاتی درباره بهبود خوانایی متن در تابلوسازی

به نظر شما، چه عواملی در بهبود خوانایی متن در تابلوسازی تاثبردارد؟ این یک باور عمومی است که مردم تابلوی همه مغاره ها را نمی خوانند. پس چرا تابلوسازی هنوز برای کسب و کار شما مهم است؟ پاسخ ساده است. تابلوها به شما این امکان را می‌دهند که در بین مردم متمایز شوید، اما تنها زمانی که تابلوها به درستی طراحی و نصب شده باشند. بنابراین، وقتی می‌خواهید مردم تابلوی مغازه شما را بخوانند، باید راه‌حل‌های تابلوسازی خوبی داشته باشید.

بررسی عوامل موثر بهبود خوانایی متن در تابلوسازی

مطمئن شوید که تابلوی شما فاقد موارد زیر باشد

  • روکش درخشان یا براق که می تواند خواندن تابلو را دشوار کند، تابلو فروشگاه باید دید خوبی داشته باشید.
  • سطح پایین کنتراست، حروف تابلو را با پس زمینه ادغام میکند و خوانایی آن را کاهش می دهد.
  • سبک و اندازه فونت نامناسب، زیرا هر کسی باید بتواند آنها را از فاصله مشخصی ببیند.
  • نصب نامناسب، حروف تابلو باید همیشه در مکانی مناسب آویزان یا نمایش داده شود.

بهینه سازی دید تابلو برای وسایل نقلیه 

کسب‌وکارها تابلوهای خود را بیرون نصب می‌کنند تا همه مشتریان بالقوه بتوانند آن‌ها را حتی در هنگام رانندگی ببینند. با این حال، برای اینکه آنها بتوانند متن تابلو مغازه را بخوانند، باید راه حل های خوبی برای مقابله با دید انسان و محدودیت های آن داشته باشید.

هنگام رانندگی، دید یک فرد را می توان به سه روش طبقه بندی کرد:

  1. دید مرکزی که توانایی خواندن تابلوهای کنار جاده و تفسیر سیگنال های مستقیم جلوی شما را می دهد.
  2. دید حاشیه ای که اطلاعات مفیدی در مورد ۳۰ تا ۴۵ درجه در مقابل شما رهگیری می کند.
  3. دید محیطی که به شما امکان می دهد تغییرات رنگ و حرکت اجسام را تقریباً ۹۰ درجه به هر طرف مشاهده کنید. بنابراین، در مجموع ۱۸۰-۱۹۰ درجه.

به غیر از دید مرکزی، راننده می تواند با افزایش سرعت، به خصوص در شب، کمتر و کمتر از دو دسته دیگر استفاده کند. بنابراین، نصب تابلو با فرمت بزرگ یا تابلوهای ستونی با تغییر متن یا رنگ برای جلب توجه افراد هنگام عبور از سرعت بالا بسیار مهم است.

ما نمی‌توانیم به اندازه کافی بر این نکته تأکید کنیم، اما برای وادار کردن مردم به خواندن تابلو مغازه شما، باید استراتژی‌ها و راه‌حل‌های خوب برای تابلوسازی داشته باشید.

مردم چقدر به تابلو مغازه ها دقت میکنند؟

کارگاه تابلوسازی پاسارگاد با طیف وسیعی از انواع ایده های جذاب برای طراحی تابلو مغازه، در جلب توجه عموم به مشاغل مختلف کار بسیار خوبی انجام داده است. ما به مشتریان خود این شانس را می دهیم که از طریق تابلو مغازه خود برای مشتریان خود منحصر به فرد ظاهر شوند. مهم نیست که چه نوع تابلویی را برای تجارت خود می خواهید، ما می توانیم از ابتدا تا انتها به شما کمک کنیم.

این که هیچ کس تابلو مغازه ها را نمی خواند کاملاً درست نیست. مردم می توانند تابلوهایی را که خواندن آنها دشوار است، غیرحرفه ای به نظر می رسند، یا مخاطب خاصی را هدف قرار نمی دهند، نادیده بگیرند. بنابراین، می توانید بگویید که مردم ترجیح می دهند علائم را نخوانند. اینطور نیست که اصلاً آنها را نخوانند. از طریق این مقاله امروز، می‌خواهیم به شما بگوییم که برای آسان‌تر کردن خواندن تابلو مغازه ها برای مردم، باید استراتژی‌های خوبی برای تابلوهای داخلی و خارجی داشته باشید.

کارگاه تابلوسازی پاسارگاد همه پاسخ ها را برای مشکلات تابلو فروشگاه شما دارد. سال‌هاست که ما مجموعه کاملی از راهکارهای طراحی و ساخت تابلو را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می‌دهیم. کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا یک تابلو استاندارد با خوانایی بالا برای کسب و کار خود بسازید. ما سایت کاری شما را بررسی می کنیم تا تابلوهای سفارشی شما را بر اساس آن طراحی و نصب کنیم. امروز با ما تماس بگیرید!

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

کليه حقوق اين سايت متعلق به کارگاه تابلو سازی پاسارگاد می‌باشد