درباره ما

از گذشته تا کنون با کوله باری از تجربه همراه شماییم

کارگاه تابلوسازی پاسارگاد

سال ها خدمت افتخار ماست

همواره یکی از دغدغه ها، معرفی کسب و کار به بازار تقاضا بوده است. معرفی حیطه ی کاری یا به عبارتی دیگر تبلیغات، ابعاد گسترده ای دارد. تبلیغات تاثیر بسزایی در پایداری یک شغل دارد، به عبارت دیگر روند رو به رشد یک کسب و کار بستگی به میزان استقبال جامعه از خدمات یا محصولات ارائه شده از جانب ما دارد که تبلیغات یکی از اصلی ترین گزینه های دستیابی به این مهم می باشد. تابلوسازی می تواند بهترین وسیله برای انتقال پیام آن کسب و کار در یک مدت کوتاه باشد. اگر تابلوسازی یک مجموعه شکیل و جذاب باشد و در یک نگاه جلب توجه کند، خواهد توانست مشتری را به سمت کسب و کار شما هدایت کند. کارگاه تابلو سازی پاسارگاد؛ رعایت حقوق مشتری، قیمت متناسب با وضعیت جامعه و کیفیت برتر ایرانی را سرلوحه شروع فعالیت های تخصصی خود قرار داده و کلیه پرسنل کارگاه تابلو سازی پاسارگاد از اخلاق مناسب و تخصص لازم در امر ساخت و نصب کلیه تابلو های تبلیغاتی برخوردار می باشند.
کارگاه تابلوسازی پاسارگاد در سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغاز نموده است. سالها پیش که تجارت الکترونیک و تابلو سازی هنوز به شکل امروزی جا نیفتاده بود و قابل اعتماد نبود، تعدادی جوان فعال با انرژی، شور و شوق و با انگیزه زیاد و همشهری تصمیم گرفتیم که کارگاهی مجهز و تخصصی با بهترین تجهیزات و مدل روز تابلو سازی را راه اندازی نماییم. بعد از انجام دادن هماهنگی های اولیه دست به کار شدیم و وبلاگی رو به اسم تابلوسازی پاسارگاد افتتاح کردیم. آروم آروم تعداد بازدیدکننده های وبلاگ ما زیاد شد و بازدید کننده ها از پروژه های ما استقبال بیشتری کردن و هر روز بر تعداد مشتریان ما افزوده شد. حس عجیب و خوبی بود بدون اینکه بازدیدکننده های وبلاگ ما بدانند کجا هستیم و کی هستیم، به خاطر ارتباط مستقیم و آنلاین، به ما اعتماد میکردن. پروژه های تابلو سازی ما را مشاهده میکردند و با بررسی محصولات و خدمات داخل وبلاگ، مشاوره آنلاین میگرفتن، و دقیقا توی سال هایی که خبری از وایبر و لاین و تلگرام نبود از طریق ایمیل سفارش ها را ثبت میکردن، امور مالی را از طریق خود پرداز کارت به کارت میکردند و ما هم از طریق ایمیل طرح ها را ارسال میکردیم. مشتریان محترم بعد از مشاهده و بررسی طرح ها در مورد طراحی نظر میدادن و بعد از تایید طرح در کارگاه تابلو های را میساختیم و با ارسال به محل نصب تابلو برای تحویل و یا به شهرهای مختلف ایران ارسال میکردیم. خلاصه بدون هیچ تبلیغاتی، مشتریان ما لطف می کردند و پیش دوستانشان از ما تعریف می کردن و همین موضوع باعث اضافه شدن تعداد مشتریان میشد. جدید بودن نوع خدمات ما در کنار استقبال مردم، باعث شد حجم کارها زیادتر شود و به فکر گسترش تیم و کارگاه بیفتیم. چند گرافسیت نمونه و سازنده طراز اول و نصاب خوب و با تجربه اضافه کردیم اما مشکلاتی که محدودیت وبلاگ سر راه ما قرار میداد، باعث چند ضربه شدید به تیم و روند اجرایی شد. به همین علت با یک تیم برنامه نویسی و طراحی سایت قوی و خلاق اشنا شدیم. بعد از گذشت چندین ماه و مذاکره های طولانی، وب سایت کامل و به روز راه اندازی شد و “مجموعه تخصصی کارگاه تابلو سازی پاسارگاد” حاصل زحمات این دوستان بود. این روزها خدمات حرفه ای طراحی تخصصی تابلو و کارشناسی فنی به خدمات تابلو سازی این مجموعه اضافه شده است. با وجود اومدن تلگرام و نرم افزارهای ارتباطی اجتماعی، روز به روز در حال پیشرفته. با این حال، بعد از کلی برنامه ریزی و هدف گذاری، موفق به تولید طرحی شدیم که از طریق آن بتوانیم کاملا آنلاین مشتریان را پشتیبانی کنیم، سفارشات را ثبت کنیم. آنلاین فاکتور ارسال کنیم و خدمات طراحی و ساخت تابلو و ارسال آن را به صورت آنلاین در قالب “پلتفرم مدیریت سفارشات” به اجرا در بیاوریم. با امید به خدا هر روز در حال گسترش این پلتفرم هستیم و برنامه های خیلی زیادی در ذهن داریم.
از مزایایی کار با کارگاه تابلو سازی پاسارگاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
رعایت انصاف در قیمت، رعایت احترام و روابط کاملا دوستانه با مشتریان، کیفیت بسیار بالا با گارانتی و خدمات رایگان پس از نصب و تحویل به مشتریان به جهت استفاده از لوازم مرغوب و درجه یک در تابلو سازی، طراحی با اتود و روش های جدید و به روز جهانی، به روز بودن کلیه مراحل ساخت و نصب تابلو توسط اکیپ توانمند و با تجربه ایرانی

گواهینامه ها و افتخارات

گواهینامه ها و افتخارات مجموعه گواهی بر کیفیت و صداقت ماست

برترین کارگاه تابلو سازی در ایران در سال ۱۳۹۶ در اولین جشنواره تابلو سازان تبلیغات محیطی

برترین کارگاه تابلو سازی در ایران در سال ۱۳۹۶ در اولین جشنواره تابلو سازان تبلیغات محیطی

برترین کارگاه تابلو سازی در ایران در سال ۱۳۹۶ در اولین جشنواره تابلو سازان تبلیغات محیطی

برترین کارگاه تابلو سازی در ایران در سال ۱۳۹۶ در اولین جشنواره تابلو سازان تبلیغات محیطی

مشتریان ما

اعتبارمان را از اطمیان شما کسب کرده ایم

کليه حقوق اين سايت متعلق به کارگاه تابلو سازی پاسارگاد می‌باشد