کیفیت برتر در پروژه های مختلف تابلو سازی

کیفیت برتر در پروژه های مختلف تابلو سازی

گروه تابلوسازی پاسارگاد با بهره گیری از توان بالای طراحان گرافیست بهترین طرح ها را برای شما خلق می کند و به شما ارائه می دهد و مهندسان و مجریان توانمند گروه تابلوسازی پاسارگاد پروژه را برای شما به بهترین شکل ممکن و به نحو احسن اجرا می نمایند.

در تابلوسازی روش ها و سبک های بسیار متنوعی وجود دارد، زیرا مساله تابلو سازی همان طور که در مقالات سایت تابلوسازی پاسارگاد اشاره کردیم مساله ایی خلاقانه و هنری است به همین دلیل یک خالق اثر ، میتواند خلاقیت بخرج داده و اثری جدید و متفاوت ارائه دهد.

در زیر به سبک های جدید تابلوسازی اشاره شده است:
چنلیوم ساده استیل خشدار طلایی
چنلیوم پانچی و اینه ای استیل خشدار نقره ای
حروف استیل ساده و رینگی استیل رینگی دولبه
حروف فلزی لترلایت (لاس وگاسی) استیل رینگی کریستال
حروف وکیوم دوبعدی و سه بعدی استیل رینگی وکیوم
حروف پلاستیک لبه هندی استیل رینگی پلاست
حروف پلاستیک لبه سوئدی استیل پلاست
حروف کریستالی رنگی مسی برنجی و فلزی
استیل طلایی پلاستیک و لبه هندی
استیل سیلور حروف وکیوم پلاستیک
حروف چنلیوم استیل خشدار طلایی

 

کیفیت برتر در پروژه های مختلف تابلو سازی و رضایت مشتریان از امتیازات تابلو سازی پاسارگاد است.

نمونه طرح تابلو مغازه و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

کیفیت برتر پروژه های مختلف تابلو سازی

کیفیت برتر پروژه های مختلف تابلو سازی

ما برآنیم که به کسب و کار شما رونق ببخشیم و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار میبندیم و برای رسیدن به هدف همراه شما هستیم و تا رسیدن به بهترین نتیجه از تلاش باز نمی ایستیم .

همیشه درکسب و کار بدنبال این هستید تا راهکاری پیدا کنید که در بین رقبا و بقیه کسب و کارها پررنگ تر و ویژه تر باشید. آیا تاکنون به قدرت بصری یک عنصر توجه کرده اید؟

در این بین سوالات ویژه ایی پیش می آید که باید از خود بپرسید:

چگونه متمایز باشم؟

چه عنصری برای توجه مخاطب بهتر است؟

مخاطبان و مشتریان ابتدا چه چیزی از کسب و کار مرا می بینند؟

و سوال هایی از این دست، در این محتوا بر آنیم تا به شما ضرورت اهمیت یک تابلوی حرفه ایی و شکیل را که منتاسب با هویت کسب و کار شما طراحی و اجرا می شود را بازگو کنیم.

مطمئنا اولین عنصری که مخاطب و مشتری با آن روبه رو است تابلو شماست، باید با ضرورت تابلوسازی آشنا شوید و بدانید تابلوسازی حرفه ایی چگونه می تواند نگرش مخاطبان را تغییر دهد و سبب شود آن ها از مخاطب تبدیل به مشتری شوند.

پروژه تابلو شیرینی بالسا تابلوسازی پاسارگاد

پروژه تابلو شیرینی بالسا تابلوسازی پاسارگاد

در مبحث تابلو سازی بیشتر هنر هست که در هر سبک تابلوسازی تجلی می کند و سبب درخشش آن طرح و نقش می شود.

یک تابلوساز خوب باید برای جذب مشتری بیشتر به دانش سبک های نوین و روز تابلوسازی باید مشرف باشد و جدا از آگاهی توان اجرایی آن را بداند، زیرا همه می خواهند متفاوت باشند و ریتم های تکراری را استفاده نکنند و در این بین یک تابلوساز حرفه ایی میتواند نقش پر رنگ خود را در این خدمات ارائه دهد.

شرکت تابلوسازی پاسارگاد تمامی تلاش و مدد خود را جهت کسب ایده های جدید و اجرای ماهرانه تابلو انجام داده است که بتواند رضایت مشتریان را بدست آورد.

تابلوسازی هنری است که از تلفیق متریال های گوناگون بنا به سبک انتخابی بعلاوه هنر طراحی و خلاقیت ایجاد میگردد و در واقع تمام تلاش تابلوسازی این است که بتواند معرفی یک هویت باشد.

تابلوسازی یک ابزار وعنصر پررنگ تبلیغات است و جزو سرمایه تبلیغات شما به حساب می آید زیرا مانند تبلیغات لحظه ایی عمل نمی کند که بسرعت از بین برود.اثر و ماندگاری آن باعث می شود تابلوسازی را مادر وریشه تبلیغات محیطی بشمار بیاوریم.

تابلوسازی انواع گوناگونی دارد مانند تابلوسازی مغازه، تابلوسازی فروشگاه، تابلوسازی شرکت،تابلوسازی تبلیغاتی،تابلوسازی بصورت بیلبورد و استند های تبلیغاتی که در سردر به عنوان موثرترین عنصر بصری در نگاه مخاطب قرار می گیرد.

پروژه ماها گالری تابلوسازی پاسارگاد

پروژه ماها گالری تابلوسازی پاسارگاد

تابلوسازی درساخت تابلو مغازه ، سر درب فروشگاه ها و شرکت ها بسیار نافذ است و سبب دیده شدن آن می شود، و دقیقا این همان مساله ایی هست که مشاغل به دنبال آن هستند.

تابلوسازی به عنوان یک عنصر زیبایی شناسی موثر است، حال سازنده تابلو باید به موارد زیادی برای بهبود و خلاقیت تابلو اجرا نماید.زیرا تابلو در واقع شناسنامه و هویت آن شغل است باید این دیدگاه در تابلوساز وجود داشته باشد که تناسب را رعایت کند مثلا تابلو برای مغازه است برای فروشگاه بزرگ تری یا سازمان و ارگان خاصی.

ما در هر کاری که میخواهیم طراحی و اجرا کنیم وابسته رنگ هستیم پس عملا باید به انتخاب رنگ دقت کنیم و آن ها را بسیار با تدبیر درکار خودقراردهیم. تابلویی که میخواهد درتمام طول روز بدرخشد باید انتخاب رنگ ویژه ایی داشته باشد.همچنین به کاربری آن دقت شود مثلا رنگ تابلوی آرایشگاه زنانه با رنگ تابلوشرکت عمران متفاوت خواهد بود.

• خوش قول و متهعد:

همیشه در هر کاری خصوصیات اخلاق مداری به بقیه موارد ارجحیت دارد، برای اینکه یک تابلوساز حرفه ایی را بخواهیم تحلیل کنیم این اصل نباید فراموش شود که باید اصول اخلاق مداری داشته باشد متعهد به پروژه و ساخت تابلو در زمان مقرر باشد و رضایت مشتری را برآورده کند.

• کیفیت را فراموش نکنیم:

در ارائه کار تابلوسازی باید بدنبال ویژگی های کیفی باشیم زیرا متریال های فیک و تقلبی و درجه پایین فقط هزینه شما را چند برابر میکند و بهتر است انتخاب مطمئنی داشته باشید تا کیفیت را در تابلو خود مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که عنوان کنیم شرکت تابلوسازی پاسارگاد توانسته است در موارد فوق پیشتاز باشد، در نمونه کارهای تابلوسازی این شرکت می توانید موارد مذکور را به وفور مشاهده نمایید.

اصل خلاقیت در تابلوسازی به سبک های متفاوت، نورپردازی تابلو, برجسته بودن تابلوها، کیفیت محصولات وخدمات و مشتری مداری از ارکان مهم تابلوسازی پاسارگاد است.

در قسمت بعدی این مقاله به سبک های جدید تر تابلوسازی اشاره خواهیم کرد.

فهرست موبایل