چشم انداز های زیبای تابلو چلنیوم

چشم نوازی زیبای تابلو چلنیوم مغازه

تابلو چلنیوم چشم اندازی عالی برای تابلو مغازه شما فراهم میکند. در مقایسه با تابلو های لایت باکس یا پلکسی، چلنیوم انعطاف پذیری بیشتری در طراحی ارائه می دهد و ظاهر بسیار چشمگیرتری داراست. یکی از جذاب ترین مزایای استفاده از تابلو چلنیوم، فضای نامحدود فونت های موجود است. ساخت منحصر به فرد در حروف چلنیوم، امکان استفاده از آنها را از فرمت تابلوهای سنتی گسترش می دهد که شامل جعبه ها و قاب ها، آرم ها و حتی تصاویر می شود.

شخصی سازی فونت و رنگ یکی از مزایای استفاده از حروف تابلو چلنیوم برای ترویج کسب و کار یا سازمان شما یا فروشگاه شما می باشد. محصولات تابلوسازی در ساختمان های اداری، مراکز خرید و خرده فروشی، رستوران ها، بانک ها و بسیاری از انواع دیگر کسب و کار و موسسات ظاهر شده اند و به علت زیبایی ظاهری و جلب نظر مخاطب در راس صنعت تابلو سازی مدرن قرار دارند.

نمای مغازه تابلو چلنیوم یک انتخاب محبوب برای همگان است. حروف چلنیوم با نور SMD، معمولا در مراکز خرده فروشی و مراکز خرید در فضای باز یافت می شوند. هر حرف از پانل کامپوزیت آلومینیومی ACP پایدار و جانبی ساخته شده از کویل های کانال آلومینیومی پیش ساخته است که معمولا از داخل رنگ سفید و در بیرون در رنگ های مختلف حروف موجود است. هر حرف به تنهایی به واسطه لامپهای LED و SMD یا لوله های نئون روشن می شود و یک ورق پلکسی شفاف در مقابل حروف نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که نور درخشان در سطح جلویی آن قرار دارد. طیف گسترده ای از رنگ ها می تواند با استفاده از یکی از رنگ های پلکسی شفاف موجود و یا با استفاده از یک پوشش ورقه ای شفاف بر روی سطح پلکسی سفید تولید شود.

نمونه طرح تابلو مغازه و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

تابلو چلنیوم با نورپردازی Halo

همانطور که در مقاله قبل اشاره به انواع تابلو های چلنیوم داشتیم یکی از آنها نورپردازی هالو بود در این قسمت به توضیح کامل تری از آن می پردازیم. تابلو چلنیوم با روشنایی Halo به عنوان حروف معکوس شناخته می شوند اغلب هنگامی استفاده می شود که یک نگاه دقیق تر را بخواهد به خود جلب کند. تابلو چلنیوم خطی Halo معمولا با اسپلرها نصب می شوند تا شکاف بین عقب حروف و دیوار و یا دیگر سطح نصب را حفظ کنند تا اجازه دهند که نور از طریق پشت حرف ها خارج شوند و از دیوار منعکس شوند. به عنوان یک اثر هاله و چشم گیر، این کار با ساخت حروف با سمت جلو به سمت عقب انجام می شود – از این رو نام آن تابلو چلنیوم معکوس است.

 

فهرست موبایل