نکات بسیار مهم قبل از سفارش به تابلو سازی

تابلو سازی – تابلوسازی – تابلو سازی حروف برجسته – تابلوسازی تهران

تابلو سازی در تعریف شغلی در زمره کارهای هنری و فرهنگی قرار میگیرد. از گذشته تا کنون بیشتر هنرمندان و خطاطان وارد حرفه تابلوسازی می شدند. با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی به کشور افراد زیادی وارد این شغل شدن که خود نشان دهنده اهمیت بالای شغل ساخت تابلو می باشد. وجود برندهای اورپایی و شرکت های معتبر باعث خلاقیت در تابلوسازی شده است و اکثر تابلوساز ها به دنبال ایده و خلق تابلو های جدیدی هستند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. در حال حاضر تابلو های به روزی که در کشور به مشتریان عرضه میگردد شامل تابلو چلنیوم – چلنیوم – تابلو تبلیغاتی – تابلو کامپوزیت – تابلو مغازه – تابلو چوبی – تابلو جدید – تابلو وکیوم می باشد.

تابلو سازی برتر

انتخاب تابلو ساخته شده پروژه کانتینر توسط تابلو سازی پاسارگاد با مدیریت آقای محسن رسولی به عنوان تابلوی برتر سال 95 از نظر 1600 مجموعه شرکتی و کارگاهی تابلو سازی در گروه تابلو سازان تبلیغات محیطی کانال برتر تابلو سازی در کشور، رای گیری بین کلیه تابلوسازهای کشور و انتخاب توسط هیئت داوران از افتخارات تابلوسازی پاسارگاد می باشد. تابلو سازی تخصص ماست سابقه کار مجموعه از ابتدای شروع کار تا به الان موجود است این یک شعار تبلیغی نیست تمامی نمونه کارهای تابلو سازی پاسارگاد در آرشیو  وجود دارد. 5 سال بدون تعمیرات کلی تابلو نصب شده، تابلو سازی پاسارگاد و مدیریت مجموعه جناب آقای رسولی مورد اعتماد بسیاری از مشتریان در سراسر کشور می باشند.

مزایایی کار با تابلو سازی پاسارگاد

رعایت انصاف در قیمت، رابطه دوستانه با تمامی مشتریان جهت تبادل حس اعتماد دو جانبه، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تابلو سازی با توجه به شناخت دقیق مدیریت تابلو سازی پاسارگاد از متریال بازار و تست کامل تمام متریال قبل از اجراء، داشتن نصاب های با حوصله و فنی با تجربه نصب 7 ساله و آموزش دیده توسط خود مجموعه، خدمات کاملا” رایگان و کارآمد و سریع تابلو سازی پاسارگاد، عرق و تعصب بالای تابلو سازی پاسارگاد نسبت به تمامی تابلو های ساخته و نصب شده جهت قرار دادن در رزومه کاری و نمایش د رسایتهای اینترنتی متعلق به تابلوسازی پاسارگاد، مذاکره و راضی کردن مشتریان دلخور تحت هر شرایطی به جهت حفظ رابطه دوستانه با مشتریان، ثبت شده در کلیه ارگانهای صدور مجوز کار و ارائه خدمات، ثبت در امور شرکتها، ثبت برند و لوگوی مجموعه، تشخیص درست بودن موارد ذکر شده با مشورت از مشتریان و بازدید از تمامی تابلو های اجرا شده از چندین سال گذشته تا به حال، میتواند صحت ادعای موارد مطرح شده در رابطه با تابلو سازی پاسارگاد را اثبات نمایید.

نکات بسیار مهم قبل از سفارش به تابلو سازی

۱. قبل از صرف زمان برای در نظر گرفتن انواع مختلف گزینه‌های تابلو جهت کسب و کار خود، مواردی که مورد نیاز است را چک کنید در منطقه خود، افراد متخصص و باسابقه و روزمه قوی را شناسایی و یا با صاحب فروشگاه ها یا مغازه های که تابلوهای زیبا و با کیفیتی دارند مشورت کنید، و معیارهای مربوط به سفارش تابلو را بدانید.

۲. بلند مدت فکر کنید… بهترین تابلو‌ی که توان پرداختش را دارید، سفارش دهید. تابلو ها طوری نیستند که بتوان آن‌ها را مدام تغییر داد. شما باید هزینه‌ی بالاتری برای ساخت آن پرداخت کنید. یک تابلوی چلنیوم هزینه‌ای کمتر از ۱۰ هزار تومان در هر روز برای تبلیغات دارد. هزینه تابلوی خود را تقسیم بر تعداد روزهایی که مکان کسب و کار خود را اجاره کردید یا مالکیت دارید کنید.

۳. سفارش خرید تابلو برای یکبار، ارزان‌تر است. به بیان دیگر، تابلویی را انتخاب نمایید که سال آینده، و چندین سال بعد از آن نیز قابل استفاده باشد. آیا مطمئنید رنگی را که انتخاب کردید دقیقا همانی است که می‌خواهید؟

۴. استفاده از LED های با کیفیت پایین به این معنی است که روشنایی تابلو شما هرروز کمتر خواهد شد. استفاده از SMD با کیفیت پایین به این معنی است که تابلوی شما به مرور زمان از بین خواهد رفت. استفاده از پلکسی با کیفیت پایین که دارای یک رنگ ثابت نیست به این معنی است که رنگ قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش یا نارنجی رویه تابلو شما زودتر از آن‌چه باید، از بین رفته و محو می‌شود.

۵. قبل از سفارش دادن، چک کنید… آیا تابلو شما توسط یک تابلو سازی معتبر تایید شده‌است؟ در بسیاری موارد، تابلو‌ها نیازمند داشتن تاییدیه از یک تابلو ساز با تجربه و با انصاف هستند.

۶. به جزئیات دقت کنید. فقط قیمت را مقایسه نکنید. ضخامت پلکسی اکریلیک مورد استفاده برای رویه کار، ضخامت لبه استفاده شده برای دور حروف و … را نیز مقایسه کنید. گارانتی منبع تغذیه چیست؟ طول عمر LED چقدر است؟ به یاد داشته باشید، نگه داشتن یک تابلو با کیفیت بالا و ساخت خوب، هزینه بسیارکمتری دارد.

 

فهرست موبایل