مقایسه تابلوهای حروف برجسته و ویژگی آنها

مقایسه تابلو های حروف برجسته و ویژگی های هر تابلو برای مشاغل مختلف

تابلو های حروف برجسته نوعی از تابلو سازی به شمار می روند، که در چند سال اخیر وارد عرصه تابلو سازی شده اند. این تابلو ها موفق شده اند به راحتی در میان مردم به محبوبیت بالایی دست یابند. زیرا تنوع رنگ و مدل در این تابلو ها بسیار زیاد است. از این رو می تواند با هر سلیقه ای هماهنگ باشد.

در دنیای امروز استفاده از تابلو های تبلیغاتی روشی موثر برای بازاریابی به شمار می رود. از این رو تابلو سازی های در تلاش هستند تا انواع تابلو های حروف برجسته و زیبا را برای مشاغل مختلف طراحی و تولید نمایند. حتی باید بگوییم استفاده از این دسته تابلو ها امروزه از محبوبیت بالایی نیز برخوردار شده اند.

در تابلوسازی، تابلو های برجسته به تابلو هایی گفته می شود که حروفی که بر روی این تابلو ها استفاده می شود، یک لایه رویه داشته و از یک قسمت لبه ای تشکیل شده است. چون این حروف دارای لبه هستند تابلو عمق گرفته و به نوعی برجسته به نمایش در می اید.

این دسته تابلوسازی دارای تنوع طرح بسیار زیادی هستند. علاوه بر آن دارای قیمت و رنگ مختلفی بوده و مقرون به صرفه نیز هستند. از این رو استفاده از تابلو هایی که دارای حروف برجسته هستند در میان مشتری ها طرفدار زیادی دارد.

 

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

 

انواع تابلوسازی و متریال مورد استفاده در آنها

باید بگوییم در اصل تابلوهایی که با حروف برجسته طراحی و تولید می شوند، در انواع متعددی طراحی شده و اجرا می گردند. انواع این تابلو ها را می توانید در تابلو های پلکسی دوبل، تابلو های چلنیوم حاشیه دار، تابلو های ستاره ای، تابلو های سه بعدی وکیوم ، تابلوهای لترمکس و… دسته بندی نماییم.

 

تابلو های حروف برجسته پلکسی دوبل

این دسته از تابلو های برجسته در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. جنس تابلو های پلکسی دوبل از پلکسی گلاس بوده که دور تا دور آن را با چلنیوم طراحی و اجرا می شود. معمولا بر روی حروف برجسته این تابلو ها نیز از ورقه هایی به جنس پلکسی در رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

باید بگوییم یکی از مهمترین ویژگی هایی که تابلو پلکسی نسبت به دیگر تابلو ها دارند، استفاده از این حروف بر روی انواع سنگ، چوب، کامپوزیت و… می باشد. علاوه بر آن تابلو های پلکسی دوبل تابلوهایی هستند که دارای مرکز تیره رنگی بوده و حاشیه ای نورانی دارند.

از این رو برای استفاده سردر مغازه های مختلف مناسب است. هم در شب و هم در روز، حتی از دورترین مسافت نیز قابل رویت هستند. می توانیم بگوییم تابلو پلکسی دوبل از جمله بهترین تابلو ها برای بیزینس به شمار می روند.

شرکت تابلوسازی پاسارگاد سالهاست در طراحی و تولید این دسته تابلو مغازه فعالیت می نماید. می توانید بهترین مدل های تابلو سازی را در این شرکت مشاهده کنید. تابلوهایی با طراحی های منحصر به فرد که توسط ماهرترین استادان طراحی انجام شده است.

 

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

 

تابلو های حروف برجسته ستاره ای

یکی دیگر از مدل تابلوهای حروف برجسته، تابلو های چلنیوم ستاره ای هستند. این تابلو ها نیز در دسته تابلو چلنیوم قرار می گیرند. تنها تفاوتی که می توانید در طراحی و ساخت این دسته از تابلو ها با دیگر تابلو های چلنیوم بیان نماییم، حالت درخشندگی و ستاره ای بودن آن است.

درون تابلو های ستاره ای از نور های اس ام دی استفاده می شود. همین مسئله منجر شده است تا تابلو سازی ستاره ای به راحتی چشم هر بیننده ای را به خود جذب نمایند. علاوه بر حالت چشمک زنی که این تابلو های چلنیوم دارند، جلوه و نمای بی نظیری به تابلوهای حروف برجسته ستاره ای بخشیده است.

 

تابلو های حروف برجسته حاشیه ای

تابلو های حاشیه ای نوع دیگری از تابلو سازی به شمار می روند. این تابلو ها در اصل شباهت بسیار زیادی به تابلو های پلکسی دوبل دارند. زیرا در این دسته از تابلو ها نیز حروفی با لبه های پلکسی گلاس و چلنیوم مورد استفاده قرار می گیرند.

این دسته از تابلو ها می توانند بر روی چوب، PVC و MDF نصب شوند. از این رو می توانند انتخابی مناسب برای بیزینس و بازاریابی مغازه ها به شمار روند. تابلو های مغازه تنوع رنگی فوق العاده زیادی دارند. به همین دلیل نیز از محبوبیت بالایی در میان مشتری ها برخوردارند.

مطالعه ” طراحی تابلو مغازه و سبک های مختلف تابلوسازی ” مفید خواهد بود.

 

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

مقایسه تابلوهای حروف برجسته در تابلوسازی

 

تابلوهای حروف برجسته لترمکس

دسته ای از تابلو سازی وجود دارند که نوعی خاص از تابلوهای حروف برجسته چلنیوم به شمار می روند. جذابیت این دسته از تابلو های تبلیغاتی وجود نوعی شکاف در سطح حروف است. این مسئله منجر شده است تا علاوه بر کناره های حروف برجسته، از سطح حروف نیز نور ساطع گردد.

از این رو تابلو های لترمکس جلوه خاص تر و ویژه تری نسبت به دیگر تابلوهای حروف برجسته دارند. زیبایی این تابلو ها منجر شده است تا از محبوبیت بالاتری برخوردار شوند.

می دانیم که چلنیوم امروزه یکی از محبوب ترین و زیباترین تابلو مغازه در دنیا به شمار می رود. از این رو تابلو های حروف برجسته هایی که طراحی و تولید می شوند، بیشتر از جنس چلنیوم هستند. تابلو سازی پاسارگاد نیز به همین دلیل طراحی های ناب و منحصر به فردی از این دسته تابلو ها برای مشتری های خود ارائه نموده است.

زیبایی و تنوع طراحی تابلو چلنیوم منجر شده است تا استفاده از این نوع تابلو در میان مشتریان بیشتر باشد. از طرف دیگر از نظر عموم نیز این تابلو های تبلیغاتی جلوه خاص تر و ویژه تر دارد. از این رو در افزایش بازاریابی و بیزینس نیز تاثیر گذار بوده است.

 

تابلو های حروف برجسته سه بعدی وکیوم

یکی دیگر از انواع تابلوسازی که از جمله جدیدترین تابلوهای حروف برجسته به شمار می رود، تابلو های وکیوم می باشند. این تابلوها در اصل دارای حروف برجسته پلاستیک هستند. از این رو با تابلو های چلنیوم تفاوت هایی دارند.

استفاده از تابلو های حروف برجسته وکیوم به دلیل تنوع در مدل ها و رنگ ها، علاوه بر آن نوردهی عالی و شکل فانتزی که دارند، می توانند بزرگترین رقیب برای تابلوهای حروف برجسته چلنیوم به شمار روند. در چند سال اخیر که این تابلو ها به محبوبیت رسیده اند، موفق شده اند تا بازار تابلو را در دست بگیرند.

ساخت این تابلوسازی سه بعدی تماما با دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. به همین دلیل از نظر صرف هزینه نیز این تابلو ها مقرون به صرفه تر از تابلوهای حروف برجسته چلنیوم به شمار می روند. پیشنهاد میکنم ” تابلو وکیوم مقرون به صرفه ترین و جذاب ترین تابلوسازی ” را نیز بخوانید.

زیبایی و خاص بودن تابلو های تبلیغاتی در بازاریابی و بیزینس تاثیر عمیقی دارد. به همین دلیل زمانی که اقدام به سفارش ساخت و طراحی تابلو های تبلیغاتی می نمایید، بهتر است بدانید چه نوع تابلویی در میان مردم از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

تابلوسازی سه بعدی را می توانیم به عنوان یک انتخاب عالی از میان انواع تابلو های مغازه به شماره آوریم. زیرا طراحی جذاب و خاص این دسته از تابلو ها منجر شده است تا در میان مردم از محبوبیت بالاتری برخوردار شوند.

فهرست موبایل