قیمت انواع تابلو مغازه

قیمت انواع تابلو مغازه

قیمت انواع تابلو مغازه که برای تابلوسازی مورد استفاده قرار می گیرند، بسته به دلایل مختلفی، متفاوت است. از این رو برای بدست آوردن قیمت یک تابلو باید اطلاعات لازم را در مورد این تابلو ها و متریال های مورد استفاده در ان بدست اورید. تابلو های چلنیوم از میان تابلو های مغازه ای از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

در دنیا انواع مختلفی از تابلو مغازه وجود دارد. هر کدام از این تابلو ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که در قیمت آنها تاثیر گذار است. قیمت انواع تابلو مغازه بر حسب متریال و مواد اولیه ای که در تابلوسازی به کار برده می شود متفاوت است.

البته این که تابلوسازی در کدام شرکت انجام شود، مسلما در قیمت آنها تاثیر گذار خواهد بود. زیرا برخی از شرکت های تابلو سازی ترجیح می دهند از مواد اولیه ارزان قیمت و چینی برای ساخت تابلو استفاده کنند. با این کار قیمت انواع تابلوسازی این شرکت کمتر از شرکت های معتبر خواهد بود.

اما این مسئله منجر نمی شود که هر مشتری به سراغ تابلو هایی با قیمت ارزان رود. برخی از مشتریها ترجیح می دهند هزینه بیشتری برای ساخت تابلو مغازه خود پرداخت کنند، اما با تابلویی بهتر و مناسب تر به تبلیغ بپردازند. از این رو قیمت انواع تابلو مغازه برای این دسته از افراد از اهمیت چندانی برخوردار نیست.

برای این دسته از افراد کیفیت محصول مهمتر از قیمت آن است. تابلو مغازه هایی که در شرکت تابلوسازی پاسارگاد طراحی و تولید می شوند همگی از مواد اولیه مناسبی برخوردار هستند. از این رو کیفیت  انواع تابلو مغازه در این شرکت نسبت به دیگر شرکت ها به مراتب بیشتر است.

تمامی تابلو هایی که برای مغازه ها و به عنوان تابلو تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای قیمت های مخصوص به خود می باشند. این تابلو ها را می توانید به تابلو چلنيوم ، تابلو استيل ، تابلو نئون پلاستيك، تابلو كامپوزيت، تابلو ترمووود، تابلو وكيوم ، تابلو لاس وگاسى، تابلو كريستالى، تابلو سوئدی، الماسی، مخملى، اپوكسى، رزينى، هندى، استيل پلاست، تكسازى، فلزى، استراكچر تابلو، راهنماي طبقات، تابلو نئون، تابلو فلکسی، تابلو لايت باكس و… دسته بندی نماییم.

 

قیمت انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

تابلوهایی که با حروف چلنیوم ساخته می شوند، از تابلو مغازه های محبوب به شمار می روند. این تابلو ها بسته به قطر قلم دارای قیمت های متفاوتی هستند. معمولا تابلو ساز ها برای سردر مغازه از تابلو های چلنیوم استفاده می کنند.

زیرا این دسته از تابلو های تبلیغاتی مقرون به صرفه بوده و از زیبایی و جذابیت بیشتری نیز برخوردار می باشند. قیمت انواع تابلو چلنیوم از 6 سانتی متر قطر قلم شروع می شود. این تابلو ها اصولا از قیمتی معادل 185000 تومان آغاز می شوند.

هر چه قدر قطر قلم بیشتر شود، قیمت تابلو نیز بیشتر می شود. مثلا تابلو هایی که از حروف چلنیوم با 60 سانتی متر قطر قلم ساخته می شوند، هر قطر قیمتی معادل 440000 تومان می باشد. این که قیمت انواع تابلو های تبلیغاتی چه میزان باشد مسلما به متراژ مورد نیاز در محل نصب نیز بستگی دارد.

 

قیمت تابلو استیل 

تابلو استیل معمولا بسیار مورد توجه مشتری ها قرار می گیرند. زیرا استیل به دلیل داشتن جلوه ای آنتیک و لوکس می توانند تا حدود بسیار زیادی توجه دیگران را به خود جذب نمایند. از این رو قیمت انواع تابلو استیل باید بیشتر از تابلو های دیگر باشد.

اما این چنین نیست. تابلو های استیل به دلیل فراوان بودن از قیمت مناسب تری در میان تابلو های تبلیغاتی برخوردار هستند. قیمت انواع تابلو استیل از 4 سانتی متر قطر قلم شروع می شود. این تابلو ها اصولا از قیمتی معادل 195000 تومان آغاز می شوند.

هر چه قدر میزان قطر قلم در حروف برجسته بیشتر شود نیز، قیمت این تابلو ها نیز افزایش می یابند.

قیمت انواع تابلو استیل به ازای هر یک سانتی متری که به قطر قلم افزوده می شود، 5000 تومان افزایش می یابد. از طرف دیگر اگر در لبه آن تابلو ها افزایش ایجاد شود، هر یک سانتی متر مبلغی معادل 7500 تومان به قیمت اصلی تابلو می افزاید.

 

قیمت تابلو نئون پلاستیک

دسته دیگری از تابلو های حروف برجسته وجود دارند که دارای قیمتی مناسب تر می باشند. اما باید بگوییم این تابلوها مسلما نسبت به تابلو هایی در مدل های دیگر، شاید از محبوبیت بالایی برخوردار نباشند. البته در برابر تابلو هایی همچون چلنیوم یا استیل.

قیمت انواع تابلو نئون پلاستیک بسته به محل نصب، زیر کار و ارتفاع از سطح زمین، متغیر محاسبه می شود. اما می توانیم بگوییم هر متر محیط با 12 سانتی متر قطر قلم در تابلو های نئون پلاستیک، مبلغی معادل 195000 تومان باید پرداخت گردد.

قیمت انواع تابلو نئون پلاستیک به مراتب بالا رفته و تا درجه ای می رسد که هر 50 سانتی متر قطر قلم در این تابلو ها، مبلغی معادل 495000 تومان باید پرداخت گردد. در نظر داشته باشید که قیمت نصب این تابلو ها با قیمت خود تابلو های تبلیغاتی به صورت مجزا محاسبه می شود.

 

قیمت انواع تابلو کامپوزیت 

نوع دیگری از تابلو مغازه، تابلو کامپوزیت است. این تابلو ها دارای ورقه های مختلفی هستند. از این رو هر کدام دارای قیمتی مخصوص به خود هستند. تابلو های کامپوزیت با ورقه های پنل معمولی یکی از تابلو های مورد استفاده در مغازه ها می باشد.

ورق های گلکسی باند یکی دیگر از تابلوهایی کامپوزیت هستند. این ورقه ها معمولا بیش از 10 سال گارانتی داشته و 227000 تومان می باشند. البته قیمت انواع تابلو کامپوزیت همگی با ضخامت 3 میل محاسبه شده اند.

از این رو ورقه های آلومکس که دارای 15 سال گارانتی می باشند، قیمتی معادل 290000 تومان داشته و ورقه های پرمیوم دارای قیمت 300000 تومانی هستند. این ورق ها همگی برای ساخت تابلو کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرند. پس قیمت انواع تابلو کامپوزیت با ورق های مختلف، متفاوت است.

 

قیمت تابلو ترمووود و موارد استفاده آن در تابلوسازی

ترمووود یکی از چوب های با دوامی است که در صنعت تابلو سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این چوب ها توسط فرایند های متعددی به چوب های ترموود تبدیل می شوند. مزایای این تابلو، همچنین زیبایی و کیفیت آن منجر شده است تا استفاده از تابلو ترمووود در میان مشتری ها و مغازه داران از محبوبیت بالایی برخوردار شود. به همین دلیل نیز قیمت انواع تابلو ترموود بسیار بالا است.

قیمت انواع تابلو ترموود نیز در مقطع های مختلف متفاوت است. به دلیل فرایندهای تهیه مشکل این دسته از تابلو ها، قیمت تابلو های ترموود بالا می باشد. می توانیم به صورت تقریبی بیان نماییم که قیمت تابلو های ترموود بین 500000 تومان تا 800000 تومان متغیر می باشد.

دیگر تابلو های تبلیغاتی نیز همگی از قیمت های مخصوص به خود برخوردار می باشند. باید بگوییم استفاده از مواد اولیه در قیمت انواع تابلو های تبلیغاتی تاثیر زیادی دارد. اما مسئله مهم دیگری نیز در این مورد تاثیر گذار می باشد، آن هم محل نصب و متراژ تابلو مغازه است.

بهتر است برای سفارش تابلوی مغازه خود ابتدا در مورد قیمت، مواد اولیه و متریال مورد استفاده در این تابلو ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

فهرست موبایل