طراحی تابلو مغازه توسط تابلوسازی پاسارگاد

طراحی تابلو مغازه توسط تابلوسازی پاسارگاد

طراحی تابلو مغازه جذاب و با کیفیت از مهم ترین عوامل موفقیت در تجارت شما مشتریان گرامی خواهد بود. شرکت تابلو سازی پاسارگاد به علت ارائه ی بالاترین و برترین خدمات در میان صنف تابلوسازان توانسته است به عنوان برترین تیم تابلو ساز در کشور شناخته شود.

طراحی انواع تابلو مغازه، تابلو سردر مغازه، طراحی تابلو فروشگاه و انواع تابلو مغازه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط شرکت تابلو سازی پاسارگاد پذیرفته می شود.

 

طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو سردر مغازه جذاب و با کیفیت از مهم ترین عوامل موفقیت در تجارت شما مشتریان گرامی خواهد بود. شرکت تابلو سازی پاسارگاد به علت ارائه ی بالاترین و بهترین خدمات در میان صنف تابلوسازان توانسته است به عنوان برترین تیم تابلو ساز در کشور شناخته شود. شرکت ما قصد دارد بخش بسیار با اهمیت طراحی را با برترین کیفیت و توسط تیم متخصص و با تجربه ی طراحان و گرافیست ها، با هدف ارائه برترین و مطلوب ترین تابلوها به خدمات موجود در شرکت بیفزاید. در سال های فعالیت شرکت تابلو سازی پاسارگاد، طرح ارائه شده توسط ما موجب کسب رضایت مشتریان گرامی شده است و تنها تعداد کمی از مجموعه ها به علت سلیقه های خاص مرتبط با سازمان خود، طراحی تابلو را خود انجام داده و مرحله ی ساخت و اجرا را به تیم تابلوسازی پاسارگاد واگذار کرده اند.

طراحی تابلو مغازه - تابلوسازی پاسارگاد

طراحی تابلو مغازه – تابلوسازی پاسارگاد

پیشنهاد مطلب: ” طراحی تابلو مغازه ” و ” تابلوسازی حروف برجسته ترکیب هوش و خلاقیت

 

نحوه ثبت سفارش طراحی تابلو و دریافت کار در شرکت تابلو سازی پاسارگاد

مشتریان گرامی می توانند برای سفارش طراحی تابلو مغازه و ساخت تابلو مغازه مورد نظر برای تجارت خود از ساعت 8 صبح الی 6 بعد از ظهر در ایام هفته به شیوه ی تلفنی یا حضوری ثبت سفارش نمایند. با گذشت 48 تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش و با دریافت رندر طرح، در صورت پذیرش، آن را تایید نمایند و یا در صورتی که طرح نیاز به تغییر یا اصلاح دارد، می توانند پس از 24 ساعت اصلاحیه آن را دریافت کنند.

شرکت تابلو سازی پاسارگاد قادر به ایده پردازی برای تابلو و دکور فروشگاه ها ، دفاتر کار و ساختمان ها است ما می توانیم ترندهای نو در حوزه تابلو سازی را عرضه نماییم. به همین دلیل سعی داریم تمامی دستاوردهای خودمان در حوزه تابلوسازی را در سایت به نمایش گذاشته تا مشتریان اشراف بیشتری نسبت به مجموعه تابلو سازی پاسارگاد داشته باشند. سعی نمایید با مقایسه محصولات ما در تمامی قسمت های داخل سایت و خواندن کامل مطالب و مراجعه به تمامی صفحات اعتماد بیشتری به ما در ساخت تابلو جدید داشته باشید. اینگونه می توانید تشخیص دهید کدام نوع و مدل تابلو مناسب کسب کار شما می باشد.

 

لزوم طراحی و اجرای یک تابلو مغازه

لزوم طراحی و اجرای یک تابلو مغازه برای کسب و کار دارای اهمیت زیادی است که محققان کسب و کار آمار جالبی برای آن ارائه داده اند:

اگر یک تابلو و سردرب برای کسب کار خود ندارید از 10 نفر فقط 4 نفر از وجود شما مطلع هستند و 6 مخاطب را از دست داده اید.
تابلو های موثر باعث افزایش سود می شود، پس در مورد طرح آن باید دقت کنید.
برای کسب و کار خیابانی، 85 درصد از مشتریان خود توسط تابلو جذب تان شده اند.
بسته به نوع کسب و کار شما و جایی که در آن قرار دارد، درصد خریداران که به صورت پویا مراجعه می کنند از 20٪ تا 45٪ متغیر است. تصور کنید که دارای تابلویی باشید که نیاز مشتریان شما را پوشش دهد.
هر ساله 20 درصد جمعیت در حال حرکت هستند، بنابراین تابلو ونشانه های شما در تمام طول سال، با تعداد نمایش و بازدید کنندگان بیشتری مواجه می شود.

 

هدف از طراحی تابلو مغازه

قبل از تماس با تابلوسازی پاسارگاد ، بهتر است هدفتان از کسب و کارتان را مشخص کنید. علائم بیرونی و تابلو ها را می توان در ساختمان ها و سازه های قوی نصب کرد یا بر روی زمین قرار داد. نشانه ایستاده در کف می تواند اندازه گیری و شکل های مختلف داشته باشد. اغلب اوقات، اینها در نزدیکی خیابان های شلوغ قرار گرفته اند تا جلب توجه کنند.

در تابلو های مغازه و فروشگاه های مختلف معمولا باید فراوانی اطلاعات نادیده گرفته شود. شما باید کل موضوع را در پنج ثانیه یا حتی کمتر انتقال دهید. در عین حال، لازم است که خاص و سازگار باشد. این بخش ازکسب و کارتان Call to Action از تابلوی شما است. امروزه گرافیک و نقش آن، یکی از تکنیک های مهم در صنعت تابلوسازی می‌باشد. خصوصا از آنجایی که گرافیک در تابلوسازی به یکی از عناصر مهم نمای یک شهر تبدیل شده است.در واقع گرافیک در تابلوسازی به تاثیری که تابلوسازی در فضا به بیننده اعمال می‌کند گفته می شود و ارتباط تنگاتنگی با نوع رنگبندی در طراحی تابلوسازی و عناصری که انتخاب می شود، خواهد داشت

اثرات یک تابلو برای کسب و کارتان پایدار هستند زیرا علائم بیرونی 24 ساعته روزانه، هفت روز هفته و 365 روز در سال مشاهده می شود.

تابلو یک ابزار بازاریابی اقتصادی است به ویژه برای کسب و کارهایی که منابع مالی نامناسب دارند. در حقيقت، هزينه هر هزار نفر نسبت به ساير اشکال تبلیغات سنتي که شامل روزنامه ها، تلويزيون و راديو هستند، به مراتب کمتر است.

 

مقالات مرتبط:

عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

نقش تابلوهای دیجیتال در تابلوسازی

تابلوسازی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات ساخت تابلو چلنیوم – تابلو مغازه – تابلو کامپوزیت – تابلو استیل – تابلو حروف برجسته در سراسر کشور

فهرست موبایل