درباره ما

 

 

شرکت تابلوسازی پاسارگاد با مدیریت محسن رسولی، در سرلوحه فعالیت های تخصصی و حرفه ای خود، همواره درصدد ارائه کیفیت برتر ایرانی، قیمت متناسب با شرایط جامعه و محترم شمردن و رعایت حقوق مشتری می باشد. برخورداری کلیه پرسنل مجموعه تابلوسازی پاسارگاد از تخصص لازم و اخلاق حرفه ای، علی الخصوص در امر ساخت و نصب همه تابلوهای تبلیغاتی، از نقاط عطف این مجموعه تلقی می گردد. با یاری خداوند متعال و تلاش و کوشش قابل توجه، عنوان برترین تابلوسازی کل کشور در سال 1395 به ویترین افتخارات تابلوسازی پاسارگاد اضافه گردید. خبر انتخاب و کسب عنوان برتر شرکت پاسارگاد با مدیریت آقای محسن رسولی به عنوان تابلوساز برتر، در خبرگزاری های معتبر نیز پوشش داده شده است.

 

نگاهی کلی به مجموعه تابلوسازی پاسارگاد

شرکت تابلوسازی پاسارگاد فعالیت خود را در زمینه تابلو مغازه، نمای کامپوزیت و تابلوسازی در سال 1378 شروع نمود. در حال حاضر این مجموعه با برخورداری از افزون از 100 مشتری فعال و ثابت در زمینه تابلو تبلیغاتی، در سطح کشور به یکی از برترین مجموعه های اجرای نما و تابلوسازی مبدل گشته است. ثبت قراردادهای رسمی همکاری با مجموعه های مختلف و بزرگ کشور مانند ارگان های گوناگون، مراکز تجاری، اداری و بانک ها، بخشی از فعالیت های قابل توجه شرکت تابلوسازی پاسارگاد قلمداد می گردد. ناگفته نماند که همه قراردادهای ثبت شده در رزومه شرکت وجود دارد. کار با شرکت پاسارگاد، مزیت های بارز و قابل توجهی را با خود به دنبال دارد. بر همین اساس، به روز بودن کلیه مراحل ساخت و نصب تابلو، طراحی با اتود جدید، بهره مندی از متریال باکیفیت و مرغوب به منظور افزایش سطح کیفی مواد تابلوسازی، محترم شمردن و اهمیت قائل شدن برای مشتری و رعایت انصاف در قیمت، از جمله مزیت های قابل ملاحظه شرکت تابلوسازی پاسارگاد محسوب می شود.

 

آدرس دفتر : فلکه اول تهرانپارس، ابتدای گلبرگ، پلاک 20، جنب فست فود برگر لند طبقه 4 واحد 6            خط ویژه : 376 74 021

 

تلفن های تماس :   76702329  –  76702327 –  77297334     همراه : 09127928188  

 

فهرست موبایل