تابلو حروف برجسته

تابلو حروف برجسته – تابلو سازی حروف برجسته

حروف برجسته دارای مقدار قابل ملاحظه ای از “توقف قدرت” هستند. اگر کسب و کار شما در یک خیابان شلوغ واقع شده باشد، تعداد دفعات بیشتری از تابلو های حروف برجسته چشم انداز خود استفاده خواهید کرد؟ صدها نفر با تماشای تابلو شما به محل کسب و کار شما مراجعه و یا تماس خواهند گرفت. برای تهیه و یا ساخت تابلوی مورد درخواست خود لطفا” هر چه سریعتر با تابلو ساز پاسارگاد تماس بگیرید.

تابلو حروف برجسته

حروف برجسته فلزات سفارشی یا حروف پلاستیکی هستند که معمولا در تابلوهای بیرونی در ساختمان های عمومی و تجاری استفاده می شوند و اغلب با روشنایی داخلی می باشند. حروف سه بعدی بدون استفاده از لوگو برای تابلوها یا بناهای یاد شده معمولا به صورت حروف برجسته ساخته می شود. تابلو های حروف برجسته یک اثر هاله‌ای بصری قابل توجه ایجاد می‌کنند. حروف معکوس می‌شوند و نور از عقب به سمت دیواره تابیده میشود، که برای تابلوهای ظریف‌تر فوق‌العاده خواهد بود. تابلو حروف برجسته را میتوان از انواع مختلفی از مواد ساخت، مانند : فلزات براق آلومینیوم، چلنیوم، برنز، استیل و غیره، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم رنگ‌ شده و پلکسی اکریلیک برای حروف تمام پلکسی تهیه کرد و ساخت، تابلو سازی پاسارگاد تمامی تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز جهت ساخت حروف برجسته را دارا می باشد.

 

سفارش ساخت انواع تابلو برجسته چلنیوم – تابلو چلنیومتابلو استیل – تابلو پلکسی – تابلو الماسی – چلنیوم ستاره ای – تابلو وکیوم – تابلو پیکسلی – تابلو لایت باکس

تابلو سازی پاسارگاد : ساخت حروف چلنیوم، نئون پلاستیک، استیل، رینگی، لتر مکس، وکیوم، حروف فلزی، حروف مخملی، حروف سایدلایت، سوپر ساید لایت، ساخت و نصب تابلوهای پیکسلی مخصوص تهران و شهرستان با تحویل فوری همچنین تهیه و نصب تابلو و نمای کامپوزیت با ورق کامپوزیت برند ایرانی و خارجی

 

حروف برجسته استاندارد چلنیوم

تابلو چلنیوم استاندارد رایج ترین سبک ساخت حروف در صنعت تابلو سازی و مقرون به صرفه ترین است. رویه تابلو چلنیوم با پلاستیک شفاف پوشیده میشود. باید توجه داشت که منبع نور و رنگ SMD داخل حروف برجسته با رنگ رویه تابلو چلنیوم مطابقت دارد. در انتخاب رنگ رویه چلنیوم انتخاب رنگ متضاد با تابلو کامپوزیت در جذب مشتریان موثرتر است.

 

حروف برجسته نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک و یا لاس وگاسی با رویه ی باز  و یا یک رویه پلاستیکی روشن میشود. تابلو نئون و لامپ های رنگی دارد. لامپ ها و یا نئون در داخل نئون پلاستیک قرار میگیرد و با یک رنگ منعکس کننده برای افزایش نور در روی حروف نصب میشوند. این یک گزینه موثر برای ارائه تغییر در رنگ تابلو در هنگام روز به شب است. تابلو حروف برجسته لاس وگاسی و نئون پلاستیک معمولا در داخل رستوران ها  و یا سردرب رستوران ها، فست فود ها و آبمیوه و بستنی ها بیشتر نصب می شود چون این مشاغل نیاز به دید بسیار زیاد و نور فراوان جهت جلب توجه می باشند.

 

تابلو حروف برجسته استیل، فلزی، آلومینیومی با نور معکوس

حروف برجسته فلزی با نور معکوس به عنوان Back Lit نامیده می شوند، این نوع حروف برجسته به صورتی ساخته میگردد که نور از پشت تابلو تابیده می شود و هاله ای از نور دور حروف جهت دیده شدن تابلو در شب پوشش می دهد. رویه فلزی اجازه پخش منبع نور را از قسمت روبروی نمی دهد به همین علت از اطراف حروف تابیده میشود تا تابلو از فاصله قابل دید باشد. تابلو های حروف برجسته فلزی با نور معکوس می توانند یک ظاهر بسیار قابل توجه و یک ظاهر تمیز و زیبای معماری در روز و شب ارائه دهند.

 

حروف برجسته با رویه مشکی و لبه روشن

تابلوهای حروف برجسته با نور از دور تابلو با تغییر دید تابلو در روز و شب نظر هر مشتری رو به خود جلب می نمایند. در طول روز با رویه تیره و لبه ی با رنگ روشن و در شب، هنگامی که SMD روشن می شود، نور فقط از دور حروف دیده می شود. این نوع تابلو به طرز شگفت انگیزی در هر دو جهت به شما بهترین دید را می دهد بهترین نوع نگاه به تابلو در روز یا شب

نمونه کارهای تابلوسازی و پروژه های اجرا شده تابلوسازی پاسارگاد را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

فهرست موبایل