جدیدترین مدل های تابلوسازی در سال 2019

جدیدترین مدل های تابلوسازی در سال 2019

تابلوسازی پاسارگاد قصد دارد در این مقاله به معرفی بهترین و مدرن ترین مدل های تابلوسازی در سال 2019 بپردازد.

اگر به دنبال تابلو حروف برجسته برای تابلو مغازه خود هستید حتما با نام های تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو پلکسی ، تابلو ترمووود یا تابلو چوبی ، تابلو کامپوزیت، تابلو لایت باکس و تابلو الماسی برخورد کرده اید و کم و بیش با متریال و سبک این گونه تابلو ها آشنا شده اید.

حال می خواهیم تابلوسازی حروف برجسته با متریال و سبک های جدید و مدرنی به شما معرفی کنیم که احتمالا تا بحال نشنیده اید. این روش های تابلوسازی کمتر از یک سال است که وارد ایران شده اند، بنابرین طبیعی است که توسط هر تابلوسازی قابل تهیه و اجرا نباشند.

تابلوسازی پاسارگاد مفتخر است به عنوان تنها شرکت ثبت شده تابلوسازی و منتخب تابلوسازی برتر کشور در همایش ملی تابلوسازی امکان ساخت و اجرای تمامی تابلوهای منحصر به فرد و خاص با جدیدترین و با کیفیت ترین متریال روز دنیا را دارا میباشد.

جدیدترین مدل های تابلوسازی در سال 2019

جدیدترین مدل های تابلوسازی در سال 2019

معرفی جدیدترین و بهترین مدل های تابلوسازی در سال 2019 :

تابلوسازی و مدل تابلوهای لاس وگاسی : لاس وگاس یکی از بزرگ‌ترین مراکز سرگرمی در جهان به‌شمار می‌آید. نشان خوشامدگویی به لاس وگاس یکی از نشان‌های اختصاصی و ثبت شده شهر لاس وگاس است. این نشان در می ۱۹۵۹ ساخته شد و پس از اندک زمانی با لامپ های نئون تزئین شد. این مدل از تابلو حروف برجسته پلاستیک و با فلز ساخته می شود. در این سبک از تابلوسازی دایره هایی با ضخامت هشت سانت ، شش سانت و یا چهار سانت بروی پلکسی توسط لیز بریده می شود که لامپ ها از پشت درون این سوراخ ها با ابزار مخصوص بسته می شوند. در این مدل هم میتوان حروف با پلاستیک ساخته شود هم با فلز و حتی استیل ساخته شود.

هرکسب و کاری که با جوانان در ارتباط است میتواند از طراحی تابلو مغازه وگاسی بهرمند گردد، در واقع توجه گروه مخاطب خود را جلب کند. هرچند باید این را هم بدانیم که تابلو مغازه وگاسی هزینه و انرژی بیشتری برای روشنایی مصرف میکند.

تابلوسازی - تابلو لاس وگاسی

تابلوسازی – تابلو لاس وگاسی

 

تابلوسازی - تابلو لاس وگاسی

تابلوسازی – تابلو لاس وگاسی

تابلوسازی و مدل تابلو کریستالی : تابلوهای کریستالی شاید حدود یکسال است که وارد بازار ایران شده است. تابلو مغازه و تابلو سردرب فروشگاه ها با سبک تابلو کریستالی بسیار جذاب و جالب توجه است.

در این مدل سنگ های آکرولیک یا سنگ های یخی که بصورت کریستال شکل یا براق هستند با لبه چلنیوم ساخته می شود، در این روش یک صفحه شفاف یا روشن بر روی کار زده می شود و به جای اینکه سطح پلکسی رنگی باشد، از قطعات کریستالی یا سنگ های یخی رنگی استفاده میشود. سنگ ها به روی پلکسی سطح چلنیوم چسبانده میشود. در این سبک تابلوسازی، درخشندگی و تابش تابلو مغازه بسیار زاید است. از این رو سبب جلب توجه فراوانی میشود.

تابلو سازی - تابلو کریستالی - لبه سوئدی

تابلو سازی – تابلو کریستالی – لبه سوئدی

 

تابلو سازی - تابلو کریستالی - لبه سوئدی

تابلو سازی – تابلو کریستالی – لبه سوئدی

مطالب پیشنهادی:

ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

منافع مشتری اولویت تابلوسازی پاسارگاد

طراحی تابلوهای منحصر بفرد و خاص تابلوسازی پاسارگاد

 

تابلوسازی و مدل تابلوهای مغازه لبه سوئدی و لبه هندی : در تابلو چلنیوم لبه های چلنیوم نسبت به سطح تابلو برامده بوده و اختلاف سطح دارند. در سبک تابلوسازی لبه سوئدی این اختلاف حذف شده و لبه و نمای تابلو هم سطح و فلت هستند. جنس لبه های این تابلوها چلنیوم است، اما با توجه به روش ساخت آن از چلنیوم متفاوتی استفاده میشود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

جالب توجه است که تابلوهای حروف برجسته در کشورهای اروپایی معمولا به سبک فلت، یعنی به صورت هم سطح ساخته میشوند. تنها تفاوت چلنیوم با لبه هندی یا لبه سوئدی در یکدستی و هم سطح بودن آن است.

تابلوسازی - تابلو لبه سوئدی

تابلوسازی – تابلو لبه سوئدی

تابلو سازی - تابلو لبه سوئدی

تابلو سازی – تابلو لبه سوئدی

تابلوسازی و مدل تابلوهای وکیوم : تابلو وکیوم پرطرفدارترین سبک جدید تابلوسازی است که به سرعت در حال استفاده گسترده در کل دنیا است. حروف وکیوم را میتوان با استیل رینگی به مشتری عرضه کرد که ترکیب این دو محصول جلوه زیبایی به تابلو خواهد داد. در این سبک تابلو سازی پلکسی وکیوم شده بصورت مستقیم بروی کامپوزیت و یا ترمووود نصب میشود یا بصورت لبه استیل ساخته میشود که خود استیل رینگی رنگبندی و حالت های مختلف دارد.

کمتر تابلویی میتواند دید کاملی مشابه با تابلو وکیوم داشه باشد بگونه ای که ایجاد فرمها و حجمهای خاص و چشمگیر سه بعدی بر روی حروف با دیگر روشها امکان پذیر نیست. توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز، سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی یکپارچگی و استحکام حروف، دوام و عمر از دیگر مزایای تابلوهای وکیومی است.

سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جدا ناپذیر حروف وکیوم است که در روش های دیگر تابلوسازی دیده نمی شود. تابلو وکیوم کاملا ضد آب و مقاوم به شرایط محیطی آفتاب، ضربه، باران و برف، باد،گرد و غبار، رطوبت و … است.  این نوع تابلو سه بعدی به تازگی وارد بازار تابلوهای تبلیغاتی در کشور شده و جذابیتی بی نظیر و نمایشی عالی به مشتری منعکس میکند. ساخت این نوع از حروف تابلو سازی با دستگاه های مخصوص انجام میشود و برخلاف دیگر تابلوهای مرسوم در بازار، تجهیزات بخصوصی نیاز دارد.

تابلوسازی - تابلو وکیوم

تابلوسازی – تابلو وکیوم

تابلو سازی - تابلو وکیوم

تابلو سازی – تابلو وکیوم

تابلو سازی - تابلو وکیوم

تابلو سازی – تابلو وکیوم

 

تابلو سازی - تابلو وکیوم

تابلو سازی – تابلو وکیوم

 

مقالات مرتبط:

اهمیت تابلوسازی در تبلیغات – ترفندهای برای تغییر ساختار فروشگاه

عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

فهرست موبایل