پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

کسب و کار شما سزاوار تابلوهای زیبا و درخشان است. در این مقاله روش هایی ارزان و کم زمان برای تمیز کردن تابلوهای مغازه شما پیشنهاد میدهیم. با راهنمایی های تابلوسازی پاسارگاد همراه باشید:

نحوه پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

استفاده از پارچه های نرم، بعنوان راه حل تمیز کردن بدون رطوبت بهترین راه برای حذف لکه های تابلوی شما است. اطمینان حاصل کنید که تابلو مغازه خود را از وسط به لبه پاک کنید.

راه حل های مختلف تمیز کردن انواع تابلوسازی ( تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، لایت باکس ، تابلو کامپوزیت و انواع مختلف تابلو مغازه) نگاهی به راه حل هایی که به مواد یا رنگ تابلو مغازه شما آسیب نمی رساند.

نمونه پروژه های تابلو چلنیوم و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

نحوه پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

نحوه پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

شما می توانید با راه های مختلف این کار را انجام دهید. راهنمای سریع تابلوسازی پاسارگاد این است:

آب سریعترین و آسانترین راه حل برای تمیز کردن تابلوها است. اطمینان حاصل کنید که بدون رگه ها و لکه ها روی حروف تابلوسازی نمانده است. مراقب اتصالات برقی و روشنایی باشید. همچنین در مورد حروف تابلو استیل توجه داشته باشید که تابلوسازی شما با ورق های استیل نگیر 304 (ضد زنگ) ساخته شده باشد.

محلول ها و اسپری های پاک کننده ی شیشه نیز برای لکه بری، پاکسازی و چربی زدایی از تابلوهای مغازه نیز مناسبند.

برای پاک سازی اثر انگشت و لکه های چرب از تابلوهای فلزی از پارچه های نرم بهمراه ایزوپروپیل الکل استفاده کنید. با این روش پس از خشک شدن، تابلو شما به همان اندازه تازه و نو خواهد شد.

شوینده های قوی و کلردار را برای پاکسازی تابلو خود امتحان نکنید زیرا باعث آسیب رساندن به تابلو مغازه شما می شود.

نحوه پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

نحوه پاکسازی و تمیز کردن انواع تابلو مغازه در تابلوسازی

از پارچه های مناسب برای تمیز کردن تابلو استفاده کنید

پارچه های مناسب را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که هیچ خاکی پشت سر شما نمانده است. پارچه میکرو فیبر و پارچه های نانو ، گزینه های عالی است زیرا طراحی شده اند تا تابلوهای بیرونی شما را زیبا و براق کند.

قبل از تمیز کردن تابلو مغازه خود اطمینان حاصل کنید که هیچ سنگی یا ذرات کوچک که در حین تمیز کردن امکان خش یا خط کشیدن دارند، وجود نداشته باشد. پارچه های پشمی و نمدی برای پاکسازی تابلو مغازه مناسب نیست زیرا خراش های ریزی که بروی تابلو ایجاد میکند باعث از بین رفتن جلای تابلو و کدر شدن آن میشود.

هر آنچه که باید در مورد جذب نگاه مشتری در تابلوسازی بدانید:

عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی

ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

تمرکز بر تکنیک تمیز کردن

هنگام لکه بری و تمیز کردن تابلوهای فلزی به ویژه تابلو استیل، دقت داشته باشید هیچ خراش یا اثر انگشت بروی حروف تابلو استیل شما نباشد. این لکه ها باعث کدر شدن و از بین رفتن براقیت تابلو شما میشود.

پارچه را در محلول انتخابی خود ببرید (آب، شیشه پاک کننده یا ایزوپروپیل الکل) و به آرامی حروف تابلو استیل را در جهت خارج از مرکز تمیز کنید. یا میتوانید محلول را به آرامی بر روی حروف تابلو استیل اسپری کنید و با استفاده از یک پارچه نرم و غیر ساینده، حروف تابلوسازی را تمیز کنید.

لکه بری و پاک کردن حروف برجسته تابلو سازی کار سخت و پیچیده ای نیست. استفاده از پارچه های نرم مانند پارچه های نانو و شوینده های ملایم مانند شیشه شورهای رایج برای این کار پیشنهاد میشود. دقت داشته باشید که خراش های ریز بروی تابلو ایجاد نشود و پس از پاک کردن اثر لکه های انگشت بروی حروف برجشته تابلوسازی باقی نمانده باشد.

 

پیشنهاد تابلوهای منحصر بفرد توسط طراحان حرفه ای تابلوسازی پاسارگاد:

طراحی تابلوهای منحصر بفرد و خاص تابلوسازی پاسارگاد

ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی

اگر شما به دنبال تابلو به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند هستید سعی کنید این نکات را در طراحی تابلو مغازه خود رعایت نمایید. در نهایت تابلوی شما تبدیل به تابلویی حیرت انگیز خواهد شد و باعث افزایش فروش می شود.

فهرست موبایل