تابلو کامپوزیت | نمای کامپوزیت مغازه

تابلو کامپوزیت | نمای کامپوزیت مغازه

 

امروزه تابلو کامپوزیت در میان تابلوسازان در طیف وسیع و گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. بر همین اساس، در گوشه و کنار کشور استفاده از تابلو کامپوزیت و کامپوزیت به منظور اجرای نمای ساختمان های اداری، تجاری، شرکت ها، فروشگاه ها و مغازه ها بسیار مورد استقبال و توجه واقع شده است. ورق کامپوزیت به علت تنوع رنگ بالا برای زیرسازی تابلو برجسته مورد استفاده قرار می گیرد. برخورداری از وزن مناسب و سبک کامپوزیت آلومینیوم، سهولت در شکل پذیری، ماندگاری و دوام بالا، از مزیت های ورق کامپوزیت به شمار می آید. به همین جهت، اغلب قریب به اتفاق تابلوسازی ها حساب ویژه ای بر روی این محصول باز می کنند. همچنین تابلو کامپوزیت از نقطه نظر اقتصادی، از قیمت مقرون به صرفه و مناسب برخوردار می باشد. بر این اساس، بسیاری از صاحبان کسب و کار به سمت و سوی استفاده و اجرای نمای کامپوزیت متمایل شده اند. قابلیت استفاده از این مدل تابلو با انواع حروف برجسته از قبیل تابلو راهنمای طبقات، تابلوهای تبلیغاتی، لایت باکس، نئون پلاستیک، استیل و تابلو چلنیوم، به عنوان تکمیل کننده امکان پذیر می باشد. در حال حاضر، طراحان سراسر کشور در پرتو استفاده از نرم افزارهای مختلف، طرح های متنوعی از تابلو کامپوزیت را به صورت سه بعدی در اختیار مشتریان قرار می دهند. امکان استفاده از ورق کامپوزیت برای کاربرد ترکیبی با سایر مصالح نمای ساختمان و ترمووود نیز وجود دارد. همچنین در کسب و کارهای مختلف و نمای مغازه ها، استفاده از کامپوزیت طرح سنتی، طرح سنگ، طرح چوب، دیوار پوش و سقف کامپوزیت در مقیاس وسیعی صورت می گیرد.

تنوع رنگی این ورقه ها یکی از دلایل عمده ی محبوبیت تابلو کامپوزیت به شمار می رود. معمولا تابلو هایی که توسط ورقه های کامپوزیت ساخته می شوند، هم در برابر باران و هم در برابر نور شدید خورشید، از مقاومت برخوردار می باشند.

 

تابلو کامپوزیت مغازهقیمت اجرای تابلو کامپوزیتقیمت کامپوزیت تابلو سازینمونه تابلوهای کامپوزیتتابلو کامپوزیت چلنیومتابلو کامپوزیت چیستآموزش نصب تابلو کامپوزیت

 

جزئیات استفاده از تابلو کامپوزیت

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی از جمله روش های قدیمی برای بازاریابی به شمار می رود. امروزه استفاده از این روش پیشرفت زیادی داشته و تابلوهای مختلفی به این منظور طراحی و ساخته می شوند. تابلو کامپوزیت یکی از این نوع تابلوها تبلیغاتی است، که از ورقه های کامپوزیت برای طراحی آنها استفاده می کنند.

به طور کلی، تابلو کامپوزیت علی الخصوص در اجرای نمای ساختمان ها در زمره و ردیف نماهای مدرن جای می گیرد. اجزای این تابلو از لاستیک آببند، ورق کامپوزیت و قوطی آهن تشکیل شده است. بعد از انجام عملیات مونتاژ و برش ورق، اتصال آن با کلیبس آلومینیومی و به وسیله نصاب به استراکچر فلزی صورت می پذیرد. بدون تردید، اجرا و عملیاتی نمودن تابلوسازی کامپوزیت باید متناسب با طرح های 3D و مطابق با نقشه های ساختمان انجام گیرد. از نمای کامپوزیت در اغلب ساختمان های اداری و تجاری استفاده به عمل می آید. زیبایی، جذابیت، سبک بودن و تنوع رنگ بالای تابلو کامپوزیت، از جمله مؤلفه های بارز و برجسته آن به حساب می آید. بر همین اساس، استفاده از این مدل تابلو در نمای ساختمان، سبب دو چندان ساختن زیبایی و جذابیت بصری آن می شود. بنابراین و به سبب زیبایی قابل توجه، نظر بسیاری از معماران به سمت استفاده از این تابلو معطوف شده است. ناگفته نماند که استفاده از ورق کامپوزیت به علت مزیت های حائز اهمیت آن، در صنعت تابلوسازی از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. زیبایی منحصر به فرد، عایق بودن، سبک بودن و تنوع رنگی مناسب تابلو کامپوزیت، ذائقه ها و سلیقه های مختلف را تحت تاثیر خود قرار می دهد. همچنین برای زیرسازی تابلوهای تبلیغاتی، استفاده از ورق کامپوزیت گزینه مثمر ثمر و کاربردی تلقی می شود.

اگر قصد دارید هر ساله برای تابلوسازی اقدام نکنید، یا این که هزینه ی زیادی برای تابلو صرف نکنید، بهتر است از ورقه های کامپوزیت دارای آلومینیوم ضخیم برای ساخت تابلو کامپوزیت استفاده کنید. یا این که از ورقه هایی استفاده کنید که دارای روکش نانو هستند. اگر قصد دارید تابلوی با کیفیتی داشته باشید، بهتر است از ورقه های کامپوزیت تولید شده توسط کشور آلمان استفاده نمایید. هرچند ورقه های کامپوزیت چینی با قیمت ارزان تر در بازار موجود است. اما این ورقه ها برای ساخت تابلو کامپوزیت مناسب نیستند. حتی می توانند هزینه های مضاعف برای شما به بار آورند.

شما می توانید با استفاده از تابلو کامپوزیت هم به کیفیت بالا دست یافت، هم از هزینه کمی برخوردار شد. با ساخت این تابلو ها دیگر نیازی نیست شما هر سال اقدام به طراحی و نصب تابلو مغازه جدید نمایید. در اصل یک تابلو باید بیش از سالها طول عمر داشته باشد.

 

تابلو کامپوزیت و خدمات قابل توجه تابلوسازی پاسارگاد

اگر بخواهیم تابلوهای تبلیغاتی را از نظر قدمت و مدرنیته دسته بندی نماییم، باید بگوییم تابلوهای ساخته شده با ورقه ها کامپوزیت در زمره تابلوهای مدرن قرار می گیرند. می توان بر روی ورقه های کامپوزیت به راحتی حروف برجسته برای تابلو کامپوزیت طراحی و اجرا نمود.

مجموعه تابلوسازی پاسارگاد، خدمات اجرای نمای کامپوزیت و تابلو کامپوزیت را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. همچنین فروش و اجرای نمای و تابلو کامپوزیت با ورق کامپوزیت آلومکس، ورق کامپوزیت بوش، ورق کامپوزیت هیوندایی، ورق کامپوزیت آلکوباند، ورق آلکونام، ورق آلکواستون، ورق آلوباند و ورق کامپوزیت پرمیوم باند، از دیگر خدمات شایان توجه تابلوسازی پاسارگاد محسوب می شود. از آنجایی که در حال حاضر استفاده از تابلو کامپوزیت از استقبال و توجه قابل ملاحظه ای برخوردار می باشد، استفاده از خدمات تابلوسازی پاسارگاد یک راهکار مؤثر و تاثیر گذار برای در اختیار داشتن یک تابلو منحصر به فرد، زیبا و در عین حال باکیفیت و مرغوب می باشد.

 

انواع دیگر تابلوسازی: تابلو چلنیوم  و لایت باکس و تابلو استیل و تابلو مغازه

نمونه کارهای تابلوسازی و پروژه های اجرا شده ما را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه

فهرست موبایل