تابلو چلنیوم و تابلو استیل و جایگاه آنها در تابلوسازی

تابلو چلنیوم و جایگاه آن در تابلوسازی

زمان انتخاب یک تابلو تبلیغاتی برای نمای بیرونی محل یک کسب و کار، تابلو چلنیوم نخستین گزینه ای است که به فکر آن می افتید. تابلو چلنیوم یک راه حل ساده و کارآمد با منظره ای کلاسیک برای فروشگاه یا سایر کسب وکارهاست. سفارشی سازی تابلو چلنیوم، مانند سایر تابلوهای مدرن و تابلوهای فروشگاهی به دلیل تنوع در فونت، رنگ و حتی نمای گرافیکی کار آسانی است.
تابلو چلنیوم گزینه ای مناسب برای تابلوی بیرونی یک ساختمان بشمار میرود. شما میتوانید از مزایای این نوع تابلوسازی در معرفی و تبلیغ محصولات، خدمات و برند خود بهره ببرید.
علاوه بر ویژگی های متنوع برای اندازه، فونت و رنگ، یکی از ویژگی های مهم که می‌توان برای تابلو چلنیوم از آن استفاده کنید، روشنایی تابلوسازی است. در تابلوسازی برخی از تابلوها با نور از پشت روشن می‌شوند و به آن ها تابلوسازی نور هالوژنی گفته می‌شود که یک هاله نور هالوژنی در اطراف حروف تابلو ایجاد میشود. تابلوهای با نورپردازی از جلو از گزینه های رایج حروف تابلو چلنیوم هستند.
راه اندازی یک کسب‌وکار جدید یا تاسیس محل جدید برای یک برند پرهزینه است. علاوه براین انجام تغییراتی مانند تعمیرات و بازسازی نمای بیرونی ساختمان را هم به آن اضافه کنید. تابلو چلنیوم گزینه مناسب یک تابلو سازی بدون پرداخت هزینه زیاد را فراهم می‌کند. در کنار این ویژگی تابلو چلنیوم در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است و میتواند هزینه پرداخت شده را نیز جبران کند.
تابلو سازی استفاده شده در انواع تابلو چلنیوم نسبتا در هر اندازه، شکل یا رنگ موجودند. اگر شما بدنبال حروف در اندازه بزرگ هستید، مانند آنچه در بزرگراه ها بکار میرود یا اگر بخواهید از تابلوسازی کوچک استفاده کنید که در یک فروشگاه یا مغازه در یک ساختمان کوچک بگنجد، تابلو چلنیوم و حروف چلنیوم می‌تواند تمامی این نیازها را برآورده سازد.
تابلو تبلیغاتی می تواند اثری سریع و دائمی بر روی عملکرد یک کسب و کار بگذارد، تابلوسازی میتواند با هدایت نگاه و ذهن مشتریان به سمت برند شما، مانند تیم فروش نهفته عمل کند. برخی مشتریان ترجیح می دهند بدون کمک از متخصصان و کارشناسان فروش و فقط با کمک و راهنمایی تابلو تبلیغاتی اقدام به خرید نمایند. تابلو سازی پاسارگاد با بهرگیری از تجربه و تخصص کارشناسان، طراحان و تیم اجرایی خود، راهنمای کسب و کارهای نوپا و برندهای معتبر در راه اندازی و اجرای تابلوهای تبلیغاتی مدرن، زیبا و جذاب است و همواره میتوانید با تماس با کارشناسان مجرب تابلوسازی پاسارگاد از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید.
با اینکه داشتن تابلو تبلیغاتی می‌تواند تاثیر مثبت و زیادی بر روی فروش شما بگذارد، اما این بدان معنی نیست که برای این کار به تعداد زیادی تابلو تبلیغاتی نیاز دارید که تمام فضای خالی را پر کنند. بهترین حالت آن است که برای کسب و کار خود بهترین نوع تابلو تبلیغاتی را سفارشی سازی کنید. برای آنکه بتوانید بیشترین استفاده را از تابلوسازی ببرید، نیاز به طراحی حرفه ای یک تابلو دارید، تا علاوه بر زیبایی، بهتر دیده شوید.
صر‌نظر از نوع تابلویی که انتخاب میکنید، باید توجه کنید که به استانداردهای آن پایبند باشید، زیرا 70 درصد مشتریان عقیده دارند که تابلوهای فروشگاهی نشان دهنده ای مطمئن برای برتری محصولات و خدمات است. علاوه بر این، 50 درصد افراد عقیده دارند که احتمال رفتنشان به فروشگاهی که تابلوهای اشتباه در آن نصب شده است یا تابلوی خوبی ندارد، کمتر است.
تابلوهای فروشگاهی که طراحی زیبا و جذابی دارند و در جای مناسب نصب شده باشند، میتوانند محصولات جدید را بهتر معرفی کنند و فروش حال و آینده شما را افزایش دهند و همزمان و به خودی خود به جذب نگاه مشتریان کمک کنند. علاوه بر این، آنها میتوانند اطلاعات لازم در مورد محصول و خدمات شما را به مشتریان بدهند و نشان تجاری شما را در ذهن مشتریان تثبیت کنند. پس بهتر است برای برند کسب و کار خود از تابلو تبلیغاتی مناسب با پیامرسانی سریع و تاثیرگذار استفاده کنید تا بدون منحرف کردن ذهن مشتریان با اطلاعات نامناسب بهترین پیام را به آنها برسانید و به خوبی بتوانند مسیرشان را انتخاب کنند.
در بسیاری موارد، صاحبان کسب و کار از تابلو چلنیوم برای نمایش اطلاعات برند خود برای مشتریان استفاده میکنند.
حروف تابلو چلنیوم را میتوان بطور مستقیم بروی دیواره نصب کرد. بسیاری عقیده دارند حروفی که به طور انفرادی نصب میشوند، بهتر از حروفی هستند که روی لوله کابل قرار می‌گیرند. هنگام نصب حروف تابلو چلنیوم بصورت مجزا، شخصی که قرار است حروف تابلو چلنیوم را نصب کند، باید الگوی مناسبی برای تابلوسازی طراحی کند. بعد با استفاده از دریل سوراخهایی را برای حروف تابلوسازی و قطعات الکترونیکی در دیوار ایجاد کند. از آنجایی‌که این روند کمی طولانی تر است، از روش نصب بر روی لوله کابل مقداری پرهزینه تر است.

تیم حرفه ای سازنده تابلوهای شرکت پاسارگاد قادر به ارائه طرحهای مختلف و منحصر به فرد به مشتریان گرامی است. تضمین کیفیت و دوام و درخشش بلند مدت و همچنین امکان قابلیت نصب نور از پشت اصطلاحا نور اندریک با پایه مخفی برای سری تابلوهای بدون نور نظیر تابلو استیل بر تابلوسازی پاسارگاد است.
با وجود این که در زمان‌های کنونی و بعد از به روی کار آمدن تابلوهای مدرن، تابلو چلنیوم، تابلو پلکسی، تابلو لایت باکس، تابلو وکیومی و تابلو کامپوزیت در صنعت تابلوسازی و حروف سازی دیگر از حروف فلزی مانند مسی و برنجی و آهنی چندان استفاده نمی‌شود، ​تابلو استیل به دلیل داشتن طرح و ساختار جدیدتر و زیباتر هرگز از مد نیفتاده و هنوز افراد بسیاری طرفدار این نوع حروف هستند و امروزه طرح ها و رنگ های متنوع و زیباتری از حروف برجسته استیل در صنعت تابلو سازی ساخته و به بازار روانه شده است.

نمونه طرح تابلو مغازه و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

تابلو استیل طلایی

تابلو استیل طلایی

 

تابلو استیل و جایگاه آن در تابلوسازی
تابلو استیل، یکی از اعضای مجموعه تابلوهای فلزی است که از زمان شروع ساخت تابلوهای مدرن در ایران به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. تابلو استیل در واقع هم خانواده تابلوهای فلزی است که از آغاز ساخت تابلوهای تبلیغاتی مدرن در صنعت تابلو سازی کاربرد زیاد و ظاهری بسیار زیبا دارند. در ساخت تابلو استیل، تابلوسازان توانایی هر گونه مانور در خلق و ساخت طرح های متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای را دارند.
در زمان گذشته، به دلیل نبودن ابزار و تجهیزات مدرن تابلوسازی، هنگام ساخت تابلو استیل از قیچی دستی برای برش ورق سخت استیل استفاده میشد و برش به صورت دستی انجام میشد. این کار باعث کاهش کیفیت و زیبایی حروف استیل و تابلو استیل میشد و سطح براق این ورق را لکه دار میکرد و در لبه های آن موجهای اصلاح ناشدنی ایجاد میکرد. امروزه به لطف پیشرفت فناوری و استفاده از سی ان سی های مدرن برش ورق استیل بسیار سریع و بدون ایراد انجام میشود و زیبایی تابلو استیل ساخته شده را دو چندان کرده است. در واقع، تکنیک برش لیزر استیل در تابلوسازی به بهبود و افزایش کیفیت ساخت تابلو استیل کمک بسیار زیادی کرده است، به طوری که استادکار می تواند با استفاده از دستگاه لیزر، ورق استیل را به سادگی و با دقت بسیار زیادی برش دهد و محصول با کیفیت تری تولید کند.
گذشت زمان باعث زنگ زدگی استیل 304 نمی‌شود. امکان استفاده از تابلو استیل در فضاهای داخلی و خارجی وجود دارد. درخشندگی بالایی دارد و توجه دیگران را به خود جلب میکند. عمر مفید و مقاومت بالایی دارد. امکان استفاده از آن با نور پشت و بدون نور وجود دارد. نمای شبانه بسیار شیک و جذابی دارد. این ها همه مزایای تابلو استیل است که باعث شده استفاده از این نوع تابلو همچنان در صنعت تابلوسازی مرسوم باشد.
شرکت پاسارگاد با سالها تجربه در امور تبلیغاتی و تابلو سازی با شعار کیفیت متریال اولیه، همگام با جدیدترین متد روز دنیا و با در اختیار داشتن تیم طراح خلاق تا آخرین مرحله در کنار شماست ساخت تابلو استیل بسیار زیبا و با کیفیت تخصص ماست.

 

تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته

 

تابلوسازی برای صنوف و کسب و کارهای مختلف

هدف از تابلو سازی تبلیغاتی این است که برند شما و کسب و کارتان بهتر دیده شود. مردم جذب حرفه و کار شما شوند و کالا، خدمت و برندتان را بشناسند و به شما مراجعه کنند. با تابلو سازی پاسارگاد در ایم مقاله همراه باشید.
کسب و کارهایی که برای معرفی برند، خدمت و یا محصول خود از تابلوسازی تبلیغاتی استفاده میکنند، اعتقاد دارند که تابلوی تبلیغاتی مزایای منحصر به فردی دارد که آن را از دیگر تبلیغات متمایز می‌کنند و رسانه های دیگر نمی‌توانند این خدمات را ارائه دهند. البته توانایی و سابقه تابلوساز در طراحی و اجرای تابلو نقش بسزایی دارد. زیبایی ، متفاوت بودن، به روز بودن، جذابیت، درخشندگی و نور، کیفیت و ماندگاری، مصرف انرژی و نمای شب و … از مشخصه های یک تابلوی تبلیغاتی خوب است. از یک تابلوساز حرفه ای انتظار میرود با بکار گیری طراحان باذوق و نیروهای مجرب و استفاده از متریال با کیفیت و اورجینال یک تابلوی تبلیغاتی یا یک تابلوی فروشگاهی را به بهترین شکل ممکن اجرا و پیاده سازی نماید و موجبات رضایت صاحب کسب و کار و برند را فراهم نماید.
تابلوهایی که بیرون از ساختمان نصب می‌شود ، مانند یک بوم بزرگ نقاشی است که شرکتها میتوانند محصولات و خدمات خود را به هر نحو که دوست دارند روی آن نمایش دهند. بعلاوه، میتوانند با استفاده از تابلوسازی تبلیغاتی پیامهای ذهن خود را به صورت بصری و با سرعت بالا به مخاطبان و مشتریان خود انتقال دهند. تابلو چلنیوم، تابلو پلکسی، تابلو استیل، تابلو ترمووود، تابلو کامپوزیت و تابلوهای مدرن از انواع مختلف تابلوسازی تبلیغاتی است که هریک ویژگی ها و مزایای خود را دارد.
تمامی انواع تابلوهای فروشگاهی قابلیت سفارشی سازی در ابعاد، رنگ و فونت دارند. علاوه بر این برخی اصناف ترجیح میدهند با متریال خاصی برای تابلو مغازه خود استفاده نمایند. برای مثال صنف طلا و جواهرات و یا صرافی ها ترجیح میدهند از تابلو استیل استفاده کنند. و از درخشش استیل طلایی و جلوه لوکس آن برای معرفی محصول خود بهره میبرند. یا فروشگاه های پوشاک کودکان ترجیح میدهند از تابلوهای پلکسی با رنگ های شاد و متنوع و نورپردازی های سیال استفاده نمایند. بانک ها و موسسات از تابلوهای ساده با رنگ سازمانی خود و نورپردازی یکنواخت به همراه لوگوی خود استفاده میکنند و طول عمر و ماندگاری تابلوها برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این طیف از کسب و کارها یکپارچگی و یکسان بودن تابلوهای تمام شعب حائز اهمیت است.
برخی از صنوف در کنار تابلوی مغازه خود که به صورت حروف برجسته است از لایت باکس و تابلوهای دیگری نیز استفاده میکنند. مانند کافه ها و قنادی هت که علاوه بر تابلو که سردرب فروشگاه نصب میشود، لایت باکس هایی به شکل دایره و یا مربع به صورت عمودی کنار درب فوشگاه نصب میکنند.
شرکت تابلوسازی پاسارگاد مفتخر است به عنوان تنها شرکت ثبت شده رسمی در حوزه تابلو و نمای ساختمان و تابلو ساز برتر سال کشور در همایش سراسری تابلوسازان کشور، رزومه ای پربار از همکاری با بزرگترین برندهای فعال در کشور را دارا میباشد. برای دریافت مشاوره در انتخاب بهترین تابلوی ممکن برای کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

فهرست موبایل