تابلو چلنیوم به همراه LED و پلکسی – مشاوره و بازدید رایگان

تابلو چلنیوم به همراه LED و پلکسی

تابلو سازی یکی از برجسته ترین انواع تبلیغات است که باعث می‌شود شما بعنوان یک موسسه، سازمان، شرکت و یا هر نهاد دیگری در دید عموم مردم باشید. درواقع تابلو سازی ، حکم یک تبلیغ ویژه را برایتان خواهد داشت، بنابراین اگر قصد دارید بایک شیوه‌ی مناسب، مدرن و ساده به نوعی تبلیغات خود را شروع کنید، با ما در این مقاله همراه باشید.

حروف تابلو چلنیوم معمولا با نئون یا دیودهای نوری روشن می شوند. نئون قبلا رسانه روشنایی مهمی بوده است نه اینکه در حال حاضر استفاده نمی شود ولی جایگزین بهینه تری برای آن بوجود آمده است، اما در چند سال گذشته، LED به عنوان یکی از رایج ترین منبع روشنایی تابلو های چلنیوم  تبدیل شده است. این یک ابزار بسیار پرکاربرد برای ساخت چلنیوم ها است. که در شمای ظاهری می تواند بسیار موثر باشد و توجه مخاطب را به خود جلب کند. در واقع ال ای دی ها به این معنا هستند که حروف چلنیوم با ماژول های (ساختار) ال ای دی پر شده اند.

تابلو چلنیوم جذابیت بسیار بالایی دارند و در شب‌ها می‌توانند توجه افرادی را که از کنارشان رد می‌شوند، به خود جلب کنند. تابلو حروف چلنیوم در بخش بیرونی ساختمان‌های تجاری و مؤسسه‌های دیگر نصب و استفاده می‌شوند تا اطلاعات مفیدی را در خصوص آن ساختمان‌ها انتقال دهند. ال ای دی نورپردازی قانع کننده ایی دارد یعنی به نوعی از همه جهات نیاز های یک تابلو چلنیوم را برای جلب توجه مخاطب تامین می نماید.

و همچنین انرژی بیشتری دارد به لرزش و ضربه بسیار مقاوم تر است و مهم ترین مزایای آن مصرف انرژی کمتر نسبت به نئون است. قابل ذکر است که دیود های نوری محصولات سازگار با محیط زیست هستند همان طور که می دانید نئون حاوی جیوه است به همین دلیل است برای حفاظت از محیط زیست شهرداری ها مجوز تابلو چلنیوم را صادر می کنند.

نمونه طرح تابلو مغازه و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

در حروف چلنیوم LED ها از ترانسفورماتور ولتاژ پایین یا منبع تغذیه استفاده می کنند. حفاظت از خطای اتصال به زمین اغلب با این نوع منبع تغذیه ضروری نیست.بنابراین این تکنولوژی روشنایی مزایای بسیاری دارد و به طور مداوم در حال تکامل است. آخرین نسل از ویژگی های زاویه دید گسترده تر است که اجازه می دهد مناطق بزرگ را با نمای بسیار جالب توجه پوشش دهد. همچنین نوع رنگبندی آن نیز قابل توجه است.

اکریلیک یا پلکسی یک ماده پلاستیکی شفاف است که برای جلوی حروف تابلو چلنیوم استفاده می شود. این مواد محکم شبیه به شیشه است اما قوی تر، سبک تر و مقاوم تر است.پلکسی یا اکریلیک یک انتخاب رنگ عالی برای سفارشی کردن ظاهر یک مجموعه تابلو حروف چلنیوم ارائه می دهد. پلکسی یک ماده طولانی مدت است و حتی در شرایط آب و هوایی سخت، ظاهر تمیز و روشن را حفظ می کند. یکی از مزایای این ابزار دامنه رنگی آن می باشد.

سبک چلنیوم جلو / عقب یک انتخاب عالی برای حضور نمادین برجسته و چشمگیر است. این روش برجستگی، بعدی به حروف میدهد که سبب جلب توجه می گردد. همانطور که از نامش بر می آید، حروف این سبک چلنیوم نور را از جلو و پشت پخش می کند.حروف تابلو چلنیوم در چندین نما و رنگ متنوع در بازار وجود دارند. جدیدترین کیفیت تابلوهای حروف چلنیوم در برابر آتش سوزی و قوس برداشتن مقاوم شده‌اند و می‌توانیم بگوییم که این اتفاقات مربوط به گذشته هستند و در تابلوهای حروف چلنیوم جدید اتفاق نمی‌افتند.

به طور کلی، موفقیت شرکت‌های تبلیغاتی و حرفه‌های تابلو سازی تا حد زیادی به نوآوری و استفاده از شیوه‌های نوآورانه بستگی دارد. تابلو سازی پاسارگاد یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و تابلو تبلیغاتی است. اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را با تابلو چلنیوم تبلیغ کنید، بهتر است با تولیدکنندگان مجرب و کارشناسان تابلوسازی پاسارگاد این زمینه مشورت کنید.

فهرست موبایل