تابلو مغازه ، یکبار برای همیشه

تابلو مغازه ، یکبار برای همیشه

تابلو مغازه شما باید طیف گسترده ای از مشتریان شما را به خود جلب کند. اگر محصولات متنوعی برای ارائه دارید. سعی کنید از این تنوع را با لوگو و کلمات بجا و مناسب منتقل کنید و از شلوغی تابلو بپرهیزید. تابلو مغازه باید در یک نگاه قابل فهم باشد. و نیازی به تحلیل و تامل نداشته باشد. در یک جمله مختصر و مفید باشد.

اگر صاحب کسب و کاری رو به رشد هستید، آینده نگر باشید تابلویی انتخاب کنید که آینده کاری شما را نیز تامین کند. اگر مشتریان رو به افزایشی خواهید داشت، جذابیت تابلو خود را فراموش نکنید و از فکر تابلوهای کوچک خارج شوید. تغییر و گسترش تابلو هزینه های مجددی برای شما تحمیل خواهد کرد. پس نگویید: عیب نداره بعدا عوض میکنم!

 

بررسی طراحی گرافیکی تابلو مغازه

از طراحی گرافیکی جذاب در تابلو مغازه نمی توان غافل شد و تابلوهایی که از گرافیک زیبا و نامساوی برخوردار هستند و دارای ابعاد و رنگ های متنوعی هستند می توانند به میزان بیشتری در ذهن افراد نقش ببندند .همه ما در زمان شبانه روز از مقابل مغازه های مختلفی گذر می کنیم، به محیط اطراف و فضای پیرامون خود با دقت نگاه می کنیم و در زمان دیدن اطراف خود، تنها متن ها و تابلوهایی که در سردرب مغازه ها نصب شده اند می توانند موجب جلب توجه و نظر ما به خود شوند که دارای جذابیت زیاد، طراحی گرافیکی خاص و نورپردازی مناسب همراه با رنگ های متنوع و زیبا باشند.

در صورتی که تمامی مراحل ذکر شده توسط تکنسین مجرب و نیروهای متخصص و حرفه ای انجام پذیرد، قطعا تابلو مغازه اجرا شده می تواند دارای تاثیر منحصر بفردی در تبلیغات و جذب مشتریان باشد. تابلوسازی پاسارگاد به عنوان بهترین تابلوساز تهران می تواند مناسب ترین تابلوها را برای کسب و کار شما ارائه دهد.

 

تابلو مغازه یکبار تابلوسازی

تابلو مغازه یکبار تابلوسازی

 

اهمیت یکپارچگی در تابلوسازی

اگر تابلوهای شما صرفا به تابلو سردر مغازه محدود نمیشود و فضای داخلی و راه پله های شما نیز دارای تابلو هستند. یکپارچگی این تابلوها اهمیت بسیاری دارد. این یکپارچگی میبایست با رنگ سازمانی شما نیز همسو باشد. برای کسب و کار خود شخصیت و برای مشتریانتان اهمیت قائل شوید و آنها را با تابلوها و رنگ های گوناگون آشفته نکنید. در عین حال از سادگی بیش از حد و خسته کننده پرهیز کنید. ترجیحا طراحی تابلو و علائم داخلی خود را به یک طراح حرفه ای بسپرید.

اولین قدم برای سفارش یک تابلو مغازه ، انتخاب یک طرح مناسب برای برند و تابلوی شماست. تابلوهای حروف برجسته طول عمر نسباتا بالایی دارند، از این رو سالیان سال دیده خواهند شد و معرف محصولات و برند شما خواهند بود. پس اگر قرار است برای میان مدت یا بلند مدت با این تابلو دیده شوید چه بهتر که طراحی آن حرفه ای، به روز و چشم نواز انجام شود. اگر از طرح و جذابیت تابلو خود رضایت نداشته باشید. همواره افسوس این را خواهید خورد که چرا برای طرح و طراحی تابلو خود زمان کافی را نگذاشته اید.

 

طول عمر تابلو مغازه و ماندگاری تابلوسازی به چه عواملی بستگی دارد؟

مطمئنا با اصطلاحاتی مانند چلنیوم ، پلکسی ، کامپوزیت ، ترموود ،تابلو وکیوم ،  لایت باکس و تابلو استیل آشنا هستید. جنس متریال مورد استفاده در تابلوسازی به صورت مستقیم بروی قیمت یک تابلو مغازه تاثیر میگذارد. برای مثال استفاده از مواد درجه دو برندهای مطرح بهتر از مواد درجه یک برندهای متفرقه است.

مثلا در مورد فلز استیل، استفاده از ورق یک میل استیل 304 آینه ای به عنوان یک متریال مرجع مطرح است. این محصول با ورق های نازک تر، استیل 201 و ورق مولتی استیل قابل جابجایی است. که تاثیر مستقیم روی کارکرد و قیمت تابلو مغازه دارد. قیمت این ورقها تا 35 درصد روی قیمت تمام شده تاثیر گذار است.

در حال حاضر قیمت اس ام دی های مورد استفاده در تابلو مغازه بین 1000 تا 6000 تومان است. پس تعداد و جنس اس ام دی های استفاده شده در یک تابلو مغازه تاثیر مستقیمی روی قیمت تمام شده یک تابلو دارد. فرض کنید برای یک تابلو 2000 عدد لامپ 6000 تومانی استفاده شود یا 1000 عدد لامپ 1000 تومانی. فقط اختلاف قیمت تاثیر گرفته از اس ام دی حدود 10 میلیون تومان خواهد بود. به نظر شما این اختلاف چه تاثیری بروی کیفیت و ماندگاری یک تابلو خواهد گذاشت؟

کیفیت متریال مواد مصرفی نیز روی کیفیت تابلوسازی تاثیر گذار است. جنس چسبهای مورد استفاده، کیفیت برش و نوع اتصالات، جنس سیمها و ترانس و … همه و همه از موارد تاثیرگذار بروی کیفیت و طول عمر یک تابلو مغازه است.

تمامی محصولات نا معتبر بدون گارانتی هستند و تمامی محصولات با کیفیت شامل گارانتی اصالت و کیفیت محصول هستند. مطمئنا تابلوسازی که از محصولات مرغوب و برند استفاده میکند با اعتماد بنفس بالاتری از تابلو خود دفاع کرده و پاسخگو خواهد بود.

ترجیح میدهید نصاب و تابلوساز تابلو مغازه شما یک استادکار با تجربه و مجرب باشد یا یک فرد بی سابقه و یا وردست. آیا کیفیت کار و محصول نهایی این دو نفر یکسان است؟ آیا حق الزحمه این دو نفر یکسان است؟ ترجیح میدهید با کدام یک کار کنید؟

 

تابلو مغازه یکبار تابلوسازی

تابلو مغازه یکبار تابلوسازی

 

ویژگی های خاص تابلوساز ماهر

اگر بخواهیم تابلو سازها را با میزان مهارت آنها بسنجیم، باید بگوییم یک تابلوساز ماهر باید دانش لازم در زمینه ترکیب رنگ ها بدست آورده باشد. این که در تابلو سازی ترکیب چه رنگ هایی می تواند جذابیت بیشتری به تابلو دهد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تابلو سازها معمولا طراحی های خود را بر حسب سلیقه انجام می دهند. پس یک تابلوساز خوش سلیقه مسلما بهتر می تواند در طراحی تابلو مغازه موفق شود. زیرا هدف اصلی از طراحی تابلو های مغازه، جذب مشتری است.

حتما تابلو های بسیاری را در خیابان مشاهده کرده اید. آیا تاکنون از خود پرسیده اید چرا برخی از تابلو ها به راحتی چشم را خیره می کنند؟ یا این که شما از دیدن برخی از تابلو ها بیشتر لذت می برید؟ چون این تابلو ها توسط تابلوساز های ماهر و خلاق طراحی و نصب شده اند.

اگر بخواهیم برای حرفه تابلو سازی مثالی بیان کنیم، باید بگوییم تابلوساز مثل دکتر روان شناس است. باید تمامی سلایق و علاقه افراد مختلف را در طراحی تابلو مد نظر قرار دهد. باید بداند چه ویژگی و ترکیب رنگی می تواند منجر به جلب توجه افراد گردد.

از این رو این حرفه را می توانیم جزو حرفه های حساس و خاص به شمار آوریم. اگر یک تابلوساز از خلاقیت بالایی برخوردار باشد، می تواند با طراحی یک تابلو منجر به افزایش رونق کسب و کار شود. علاوه بر این که تابلو سازها باید از خلاقیت برخوردار باشند، تجربه و سلیقه نیز می تواند از ویژگی های مهم دیگر این افراد به شمار رود.

پیشنهاد مطلب: ” طراحی تابلو مغازه ” و ” سبک های طراحی تابلو مغازه

 

قیمت تابلو های تبلیغاتی مغازه و مزایای کار با تابلوسازی پاسارگاد

باید بگوییم تابلو مغازه علاوه بر سادگی، از هزینه ی مناسبی نیز برخوردار است. یکی از بزرگترین مزایایی که می توانیم برای تابلو های مغازه بیان نماییم، نوشته ی روی این تابلو ها است. شما میتوانید هر آنچه بهتر است بر روی تابلوی خود بنویسید.

اما این را به یاد داشته باشید که نوشته تابلوسازی باید جذاب باشد. تا بتواند مشتری را به سمت مغازه بکشاند. شما می توانید برای جذاب تر نمودن تابلو مغازه خود، از کلمات، تصویر، انیمیشن یا متن های متحرک استفاده کنید.

برای انتخاب طراحی مناسب برای تابلو مغازه خود بهتر است از طراحان و تابلو سازان ماهری استفاده کنید. زیرا زیبایی و طراحی خاص تابلو شما می تواند تاثیر بسیاری بر روی کسب و کار شما داشته باشد.

از نظر قیمتی باید بگوییم که تابلو مغازه هم دارای تنوع بسیاری است و هم قیمت های متفاوتی دارد. می توانیم بیشترین تاثیر قیمت در تابلو های تبلیغاتی را، مواد اولیه استفاده شده در این تابلو ها می باشد. این که یک تابلو از چه متریالی برخوردار است و یا شرکت سازنده آن کدام است، می تواند در کاهش یا افزایش قیمت تابلو مغازه تاثیر گذار باشد.

مسلما مواد اولیه عالی می تواند طول عمر تابلوسازی را نیز افزایش دهد. همین مسئله باعث می شود تا قیمت تابلو نیز افزایش یابد. البته برخی از شرکت های نیز هستند که اقدام به ساخت تابلو مغازه با مواد اولیه چینی می نمایند. این تابلو ها را نیز به مدت 12 تا 18 ماه گارانتی می نمایند.

فهرست موبایل