تابلو مغازه بهترین روش برای تبلیغات

تابلو مغازه بهترین روش برای تبلیغات

یکی از بهترین روشهایی که در عصر حاضر میتوان با آن اقدام به تبلیغات نمود، استفاده از تابلو مغازه است. تابلو ها اولین نقطه ای هستند که در طول شهر چشم را به سمت خود جذب می کنند. به همین دلیل سراسر خیابان های بزرگ شهر با این تابلو ها پوشانده شده است.

این تابلو مغازه ها هر کدام با شکل و طرح متفاوتی بر سر در مغازه ها نصب می شوند. می توانیم بگوییم در اصل تابلو ها هویت مغازه به شمار می روند. زیرا شما می توانید با تابلوسازی ، حرفه و شغلتان را به مردم معرفی کنید.

باید بگوییم تابلو مغازه در ایران از تنوع بسیاری برخوردار است. رنگ ها، جنس ها، طراحی ها و … همگی در ایران متنوع است. اما در کشورهای دیگر این تابلو ها با جلوه ای منحصر به فرد تر به نمایش گذارده می شوند. شما به روش های متعددی اقدام به تبلیغ حرفه خود می نمایید.

اما از میان تمام این روش های تبلیغاتی، باید بگوییم تابلو مغازه بهترین روش شناخته شده است. هر چه قدر تابلو نصب شده بر سردر مغازه شما جذاب تر باشد، مشتری بیشتری را به سمت مغازه شما می کشاند. پس حتما این مسئله را در نظر داشته باشید که از طراح ماهری برای تابلو خود بهره مند شوید.

 

پیشنهاد تابلوسازی پاسارگاد در مورد ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه را نیز ببینید.

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

قیمت تابلو های تبلیغاتی مغازه و مزایای کار با تابلوسازی پاسارگاد

باید بگوییم تابلو مغازه علاوه بر سادگی، از هزینه ی مناسبی نیز برخوردار است. یکی از بزرگترین مزایایی که می توانیم برای تابلو های مغازه بیان نماییم، نوشته ی روی این تابلو ها است. شما میتوانید هر آنچه بهتر است بر روی تابلوی خود بنویسید.

اما این را به یاد داشته باشید که نوشته تابلوسازی باید جذاب باشد. تا بتواند مشتری را به سمت مغازه بکشاند. شما می توانید برای جذاب تر نمودن تابلو مغازه خود، از کلمات، تصویر، انیمیشن یا متن های متحرک استفاده کنید.

برای انتخاب طراحی مناسب برای تابلو مغازه خود بهتر است از طراحان و تابلو سازان ماهری استفاده کنید. زیرا زیبایی و طراحی خاص تابلو شما می تواند تاثیر بسیاری بر روی کسب و کار شما داشته باشد.

از نظر قیمتی باید بگوییم که تابلو مغازه هم دارای تنوع بسیاری است و هم قیمت های متفاوتی دارد. می توانیم بیشترین تاثیر قیمت در تابلو های تبلیغاتی را، مواد اولیه استفاده شده در این تابلو ها می باشد. این که یک تابلو از چه متریالی برخوردار است و یا شرکت سازنده آن کدام است، می تواند در کاهش یا افزایش قیمت تابلو مغازه تاثیر گذار باشد.

مسلما مواد اولیه عالی می تواند طول عمر تابلوسازی را نیز افزایش دهد. همین مسئله باعث می شود تا قیمت تابلو نیز افزایش یابد. البته برخی از شرکت های نیز هستند که اقدام به ساخت تابلو مغازه با مواد اولیه چینی می نمایند. این تابلو ها را نیز به مدت 12 تا 18 ماه گارانتی می نمایند.

 

پیشنهاد تابلوسازی پاسارگاد در مورد جدیدترین مدل های تابلوسازی در سال 2019 را نیز ببینید.

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

تابلو سازی و انواع تابلو مغازه

باید بگوییم تمام تابلو های تبلیغاتی که برای سر در مغازه ها ساخته میشوند، انواع مختلفی دارند. تابلو چلنیوم ، تابلو حروف برجسته، تابلو استیل ، تابلو الماسی، کهکشانی، کریستالی، تابلو وکیوم ، تابلو طلایی، استیل طلایی، تابلو چلنیوم پانچ شده و… همگی از جمله تابلو مغازه هایی هستند که توسط تابلو ساز ها طراحی و تولید می شوند.

برخی از تابلو های مغازه بسیار ارزان و البته با طول عمر بالا هستند. این تابلو ها در برابر باد و طوفان مقاوم بوده و حتی تابش نور خورشید نیز نمی تواند آنها را از بین ببرد. معمولا همه یا اکثر مغازه دارها ترجیح می دهند از تابلو مغازه ارزان قیمت استفاده کنند. زیرا هزینه کمتری برای آنها در بردارد.

اما این نکته را به یاد داشته باشید که نباید بخاطر هزینه ی بیشتر، از کیفیت تابلو مغازه خود کم کنید. شما قرار نیست هر سال یک تابلو تبلیغاتی جدید سفارش دهید. پس بهتر است از تابلو های ال ای دی، یا تابلو های چلنیوم، یا تابلو های استیل برای تابلو مغازه استفاده کنید.

این تابلو ها خود به دو دسته ی چینی و غیر چینی تقسیم شده اند که مسلما تابلو های چینی از هزینه و قیمت کمتری برخوردار می باشند. اما به راحتی از بین رفته و شما باید هزینه ای مجددا برای ساخت تابلو بپردازید. از این رو برای تابلو مغازه خود از جنس مرغوب استفاده کنید.

 

پیشنهاد تابلوسازی پاسارگاد در مورد عوامل کلیدی جذب نگاه مشتری در تابلوسازی را نیز ببینید.

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

تابلو مغازه تابلو پلکسی تابلوسازی پاسارگاد

تابلو های زیبای مغازه با چوب ترموود 

یکی از زیباترین مصالحی که می توانید برای ساخت تابلو های تبلیغاتی استفاده کنید، چوب های ترموود هستند. این چوب ها به دلیل جنس محکم و مقاومی که دارند، بهترین انتخاب برای تابلو مغازه به شمار می روند. این چوب ها از درخت کاج تولید می شوند.

البته نیم سوز شده و با استفاده از مواد شیمیایی به چوب های مقاومی تبدیل می شوند. فرایند تهیه و تولید چوب ها ترموود بسیار پیچیده و سخت است. اما چوب های چینی ترموود وارد بازار شده اند که کیفیت چوب های ترموود اصل را ندارند اما برای تابلو مغازه استفاده می شوند.

استفاده از چوب ترموود برای تابلوسازی مزایای بسیاری دارد. می توانیم به برخی از این مزایا اشاره نماییم. از جمله مقاومت بالا، زیرا این چوب های ترموود که در تابلو مغازه مورد استفاده قرار می گیرند، در حرارتی بین 180 تا 220 درجه سانتی گراد باقی می مانند.

تمامی حشراتی که در این چوب ها وجود دارند و در طول سال چوب ها را از داخل می خورند، در این حرارت از میان می روند. علاوه بر مقاومت، زیبایی این چوب ها نمای زیبایی به تابلو های مغازه می دهد. حتما بر روی سردر کافه ها و رستوران های فست فودی با این تابلو مغازه ها مواجه شده اید.

این چوب ها سبک هستند و در برابر پوشیدگی و رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. به همین دلیل در زمستان و تابستان برای آنها هیچ گونه آسیبی وارد نمی شود. باید بگوییم تابلو مغازه هایی که با چوب ترموود ساخته می شوند نسبت به تابلو های دیگر از طول عمر بیشتر و طولانی تری برخوردار هستند.

علاوه بر آن این تابلو ها در رنگ های متنوعی ساخته و طراحی می شوند. به همین دلیل نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. باید بگوییم تمامی چوب های ترموود که برای ساخت تابلو مغازه مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل ظاهر طبیعی و گرمای ذاتی خود، در بین تابلو های تبلیغاتی بی رقیب به شمار می روند.

زیرا همان طور که درمورد مزایای این چوب های ترموود صحبت شد، بسیار مقاوم و با دوام هستند. این چوب ها معمولا از درختانی چون ماهاگون، صنوبر، سدر، کاج و … تهیه و تولید می شوند. پس از این که در دمای بالا حرارت دیدند، با روغنی محافظ پوشانده می شوند.

این روغن منجر می شود تا ترموود مورد استفاده در تابلو مغازه از پوسیدگی، فساد، موریانه و.. در امان بماند. پس با این تفاسیر می توانید ترموود را بهترین انتخاب برای تابلو های مغازه به شمار آوریم.

 

پیشنهاد تابلوسازی پاسارگاد در مورد ایده های ناب و متفاوت برای تابلوسازی را نیز ببینید.

 

فهرست موبایل