تابلو مدرن

تابلو سازی مدرن – تابلو جدید – تابلو مدرن

آشنایی با تابلو مدرن

تابلو مدرن یا تابلو جدید، حروف برجسته ای را شامل می شود که از ایده های نو در طرح خود برخوردار می باشند. تابلو مدرن باید متناسب با خلاقیت تابلو ساز ساخته شده و کپی از هیچ نمونه قدیمی نباشد. با مکانیزه شدن بخشی از کارگاه های تابلو سازی و دسترسی آسان آنها به ماشین آلات پیشرفته تابلو سازی مدرن در کشور، شاهد ورود تابلوهای جدیدی به بازار هستیم. اغلب مشتریان تمایل دارند که از تابلوی منحصر به فرد و متفاوتی برخوردار باشند. تابلویی که همه ایده آل های یک تابلو مدرن و جذاب را در ساختار خود به همراه داشته باشد. بر همین اساس، عده ای از مشتریان نمونه های خارجی را مدنظر قرار می دهند و برخی دیگر نیز به دنبال طراحی تابلو متناسب با ایده ای نوین و جذاب می باشند. در این راستا، تابلوسازی پاسارگاد با رویکرد مدرن کردن شرکت و کارمندان و با تحقیق بر روی متریال جدید و مدرن تابلو سازی و طی مذاکره با وارد کنندگان، درصدد تهیه تمام متریال جدید در صنعت تابلو سازی برآمده است. بر همین اساس، در دفتر شرکت تابلوسازی پاسارگاد تعدادی مناسبی از حروف برجسته تابلو سازی مدرن وجود دارد که با مشاهده این حروف برجسته، مشتریان می توانند سفارشات خود را به ثبت برسانند. تابلوسازی پاسارگاد از دو طراح مجرب و حرفه ای به منظور ارائه طرح های سه بعدی و وکتوری تابلو مدرن برخوردار می باشد. طراح با جمع آوری محتوایی مشتریان، پیشنهاد مناسب را ارائه می دهد تا مشتری با مشاهده طراحی تابلو مدرن دید مطلوبی از اجرای آن داشته باشد.

 

طراحی و ساخت تابلو مدرن در تابلوسازی مدرن

در حال حاضر پروژه های تابلوسازی پاسارگارد از جمله تابلو مدرن، در زمره کارهای درجه یک کشور محسوب می شوند که اغلب این پروژه در وب سایت های تابلوسازی پاسارگاد به آدرس www.tablosazi.com و www.tpasargad.ir موجود می باشند. در این مجموعه طراحی، ساخت و اجرای انواع تابلو ها مانند تابلو مدرن، تابلو معکوس، تابلو پولکی، تابلو ساید لایت، تابلو مخملی، تابلو وکیوم ، تابلو کریستالی، حروف کریستالی، تابلو برنامه دار، تابلو پیکسلی ، تابلو چلنیوم سوپر ساید لایت، تابلو چلنیوم ساید لایت، حروف چلنیوم پانچ، تابلو پرسی، لتر مکس و بسیاری دیگر از تابلوهای جدید که در سراسر دنیا اجرا می گردند، به نحو مطلوب صورت می پذیرد. امروزه و به دلیل رقابتی شدن شدید بازار تابلوها، طراحی تابلوهای دست ساز و سنتی نمی تواند نیازهای بازاریابی و تصویری مشتریان را برطرف سازد. بر این اساس، تابلو مدرن تبلیغاتی یک گزینه کارآمد برای تکمیل و کامل کردن پروژه های گوناگون مسکونی، اداری و تجاری به شمار می رود. تابلو سازی مدرن بانک ها، شرکت ها، تابلوهای مغازه ها، تابلو هتل و تابلو جدید فروشگاه های سطح شهر، سبب ایجاد تغییر و تحولی نو در رونق کسب و کارها شده است. مجموعه حرفه ای تابلوسازی پاسارگاد با رویکرد «منحصر به فرد با بهترین کیفیت» به صورت کاملاً متمایز و شاخص در حرفه تابلو سازی در حرکت می باشد. طراحان این مجموعه علاوه بر شناخته شده بودن، به جذب جوهر صنعت تابلو سازی کاملاً آشنا و مسلط می باشند. ما ضمن مطالعه فنون به روز و جدید طراحی در سایت های خارجی، توانایی اجرا متد روز در طراحی تابلو سازی مدرن را بر اساس کارهای روز در جهان را داریم.

 

مزیت های کار با تابلو سازی پاسارگارد

تابلو سازی پاسارگاد به مشتریان این تضمین را می دهد که در زمان ساخت و نصب تابلوها نظیر تابلو مدرن، ایمنی و هماهنگی عملکرد را رعایت نموده و کاملاً تابع اصول و قواعد اساسی مانند کیفیت و مرغوبیت متریال مورد استفاده در تابلو ها، علی الخصوص در هنگام نصب باشد. در شرایط اولیه به منظور طراحی و ساخت تابلو جدید می توانیم با کارفرما هماهنگی و شرایط کلی را صورت داده و ایجاد یک رابطه و تعامل دوستانه با مشتریان و ظرفیت انجام وظیفه در پروژه های بزرگ را دارا می باشیم. همچنین برای کلیه پروژه های تابلوی فروشگاه ها و مغازه ها، طراحی و ساخت تابلو مدرن را در دستور کار قرار می دهیم.

 

نمونه کارهای تابلو مدرن و پروژه های اجرا شده تابلوسازی پاسارگاد را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

 

 

فهرست موبایل