تابلو لایت باکس

تابلوی لایت باکس چیست؟

تابلوی کسب و کار یا فروشگاه شما، منعکس کننده شخصیت برند شماست. تابلوی لایت باکس می تواندکمک کند که کسب و کار شما بین رقبایتان بیشتر بدرخشد. ولی تابلوی لایت باکس اصلاً چه چیزی هست و چگونه می توانید آن را طوری برای خود سفارشی کنید تا مناسب شما باشد؟ لایت باکس مگنتی یا لایت باکس آلومینیومی

انواع تابلوی لایت باکس ( لایت باکس تبلیغاتی – لایت باکس کریستالی – لایت باکس آلومینیومی – لایت باکس ال ای دی )

تمام تابلوهای لایت باکس به شکل یکسان ساخته نمی شوند. این نوع تابلوهای لایت باکس می تواند پر زرق و برق و خیره کننده از لحاظ نور باشد، یا اینکه درخششی ظریف و غیر ملموس داشته باشد. هر نوع تابلوی نورانی که انتخاب کنید، احتمالاً برایتان مهم است که بدانید چگونه کار می کند. تابلوی لایت باکس از چارچوب و منبعی از نور در داخل آن چارچوب تشکیل شده، که رایج ترین نوع آن این روزها نورهای LED است چه شما صاحب رستوران باشید، چه دارای سالن برگزاری کنسرت و یا فقط فروشگاهی ساده در خیابان، لایت باکس می تواند به کارتان بیاید. نور مردم را به ویژه در شب جذب می کند. اگر نمای بیرون ساختمان شما دارای نوردهی و روشنایی مناسبی باشد، ممکن است به کسب و کار شما به اندازه کافی توجه نشود. هر چه تابلوی ساختمان روشن تر باشد، احتمال مورد توجه قرار گرفتن شما هم بیشتر است. بهترین نکته در مورد تابلوی لایت باکس این است که می توانید تابلوی خود را به شکلی سفارشی کنید که بر اساس رنگ، سبک و اندازه ای که مورد نظرتان است در بیاید.

اگر می خواهید که لبه های تابلو لایت باکس روشن باشد یا نوردهی از پشت باشد، می توانید تابلوی خود را بر این اساس سفارش دهید. می توانید بر اساس بودجه خود از چراغ فلورسنت یا  LEDاستفاده کنید، و کسب و کار خود را در معرض توجه قرار دهید. در واقع از آنجایی که یک لایت باکس استاندارد، پنلی با گرافیک خاص است، هر کسب و کاری به آسانی میتواند ظاهر یا گرافیک لایت باکس را با توجه به نیاز خود عوض کند بدون اینکه مجبور باشد با صرف هزینه زیاد لایت باکس خود را به کلی از نو طراحی کند.تابلوهای لایت باکس شرکت پاسارگاد کاملاً با دوام است. این تابلوها از مواد مستحکم و ماندگاری ساخته میشود که حتی بعد از سال ها استفاده مداوم هم زیبا باقی می ماند. می توانید تابلوی بسیار جذابی داشته باشید بدون اینکه نگران آسیب دیدگی یا تعمیرات مداوم آن باشید.تابلوی لایت باکس کسب و کار شما باید در معرض دید و جذاب باشد تا مشتریان بالقوه را در هر ساعتی از روز جذب کند. لایت باکس می تواند کلید این موضوع باشد و توجهی که نیاز و شایستگی آن را دارید را برایتان به ارمغان بیاورد. خودتان را محدود به تابلوی تاریکی که به مرور زمان رنگ و روی آن محو می شود نکنید.

تابلوهای لایت باکس، راهکاری تبلیغاتی و برندینگ عالی برای انواع کسب و کارها از جمله مراکز دولتی،کارخانجات، صاحبان املاک، رستوران ها و مغازه ها است. برای اینکه بیشتر در مورد تابلوی لایت باکس مناسب کسب و کار خود بدانید، با ما در تابلوسازی پاسارگاد از طریق شماره تلفن 77297334 و یا آی دی تلگرام  @AriyoPasargad    تماس بگیرید.

 

انواع دیگر تابلوسازی: تابلو چلنیوم و تابلو کامپوزیت و تابلو استیل و تابلو مغازه

 

نمونه کارهای تابلوسازی و پروژه های اجرا شده ما را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه