تابلو لایت باکس

تابلوی لایت باکس

بدون تردید، تابلوی هر فروشگاه یا کسب و کار بازتاب دهنده ماهیت و شخصیت برند مربوطه می باشد. تابلو لایت باکس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و برای بیشتر درخشیدن کسب و کار افراد در میان رقبا، کمک شایانی می نماید. از انواع تابلو لایت باکس می توان به لایت باکس ال ای دی، لایت باکس آلومینیومی، لایت باکس کریستالی و لایت باکس تبلیغاتی اشاره نمود. لازم به ذکر است که همه تابلوهای لایت باکس به یک شیوه و یک شکل ساخته و پرداخته نمی گردند. بر همین اساس، برخی از تابلوهای از نوع لایت باکس ار نظر نوردهی بسیار خیره کننده و پر زرق و برق جلوه می کنند و برخی مدل های دیگر در بردارنده درخششی غیر ملموس و ظریف می باشند. به طور کلی، در صورت انتخاب تابلوهای نورانی، طرز کار آنها به ویژه برای مصرف کننده، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. تابلو لایت باکس متشکل از یک چارچوب بوده که در داخل این چارچوب منبعی از نور قرار می گیرد. از نورهای رایج و متداول استفاده شده برای این تابلوها، نورهای LED به شمار می رود. تابلوهای از نوع لایت باکس برای همه کسب و کار ها نظیر فروشگاه های ساده در طول خیابان ها، سالن های برگزاری کنسرت و رستوران ها، از گزینه های کاربردی و کارآمد محسوب می شوند. نوردهی قابل توجه این مدل تابلو سبب جذب نگاه ها به ویژه در هنگام شب به آن می گردد. ناگفته نماند که چنانچه میزان نوردهی نمای بیرونی ساختمان محل کسب و کار از روشنایی مناسب برخوردار نباشد، سبب عدم توجه کافی به ماهیت کسب و کار می گردد. بر همین اساس، در نظر گرفتن تابلو لایت باکس با نور مناسب تر برای ساختمان، احتمال مورد توجه قرار گرفتن آن را افزایش می دهد.

انواع تابلو لایت باکس : لایت باکس چوبی ، قیمت لایت باکس آلومینیومی ، لایت باکس سقفی ، لایت باکس اسنپ فریم ، لایت باکس پارچه ای ، لایت باکس فریم لس ، لایت باکس تبلیغاتی شهری

 

چرا انتخاب تابلو لایت باکس

یکی از ویژگی های مهم و حائز اهمیت تابلو لایت باکس ، امکان سفارشی کردن آن بر اساس اندازه، سبک و رنگ مورد نظر و دلخواه خود می باشد. بر این اساس، قابلیت سفارش تابلو متناسب با نوردهی از پشت و روشن بودن لبه تابلو میسر می باشد. همچنین مشتری می تواند متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای تابلو، از لامپ ال ای دی یا چراغ فلورسنت به منظور بیشتر مورد توجه قرار گرفتن استفاده به عمل آورد. به این علت که تابلو لایت باکس استاندارد به صورت یک پنل با گرافیک خاص می باشد، قابلیت تعویض گرافیک یا ظاهر لایت باکس متناسب با نیاز خود بدون صرف هزینه اضافی یا طراحی مجدد لایت باکس امکان پذیر می باشد. یک راه حل تبلیغاتی کاربردی و مثمر ثمر برای همه کسب و کارها نظیر مغازه ها، رستوران ها، صاحبان املاک، کارخانجات و مراکز دولتی، استفاده از تابلو لایت باکس به شمار می رود.

 

ویژگی های حائز اهمیت تابلو لایت باکس در تابلوسازی پاسارگاد

تابلو لایت باکس ساخته شده به وسیله مجموعه تابلوسازی پاسارگاد از دوام و مقاومت قابل توجهی برخوردار می باشد. متریال استفاده شده در این تابلو، از مواد کاملاً مستحکم و باکیفیت تهیه می گردد. در نتیجه این امر پس از گذشت سال ها و استفاده مداوم، استحکام و دوام آن پا برجا می ماند. به همین جهت، مصرف کننده از یک تابلو جذاب و زیبا و در عین حال مقاوم و بدون نیاز به تعمیرات برخوردار می شود. برای در معرض دید قرار دادن و القای جذابیت به مشتریان بالقوه و جذب نظر آنها، بر روی تابلو لایت باکس، می توان حساب ویژه ای باز نمود. در پرتو استفاده از این مدل تابلو، در کانون توجه بودن و مورد نظر قرار گرفتن به معنای واقعی کلمه محقق می شود. با استفاده از خدمات تابلوسازی پاسارگاد به ویژه ساخت تابلو لایت باکس، کسب و کار خود را بیش از پیش رونق و اعتبار ببخشید.

 

انواع دیگر تابلوسازی: تابلو چلنیوم و تابلو کامپوزیت و تابلو استیل و تابلو مغازه

 

نمونه کارهای تابلوسازی و پروژه های اجرا شده ما را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه

فهرست موبایل