تابلو راهنما طبقات

تابلو راهنما

ساخت تابلوی راهنمای طبقات – تابلو راهنمای ساختمان – تابلو راهنمای مجتمع – تابلو راهنمای بیمارستانها و مراکز تجاری و اداری

مشتریان موجود خود را با همان حسی که در پیگیری مشتریان جدید مورد استفاده قرار می دهید، حفظ نمایید. با تابلوی راهنمای مناسب، شما میتوانید محل کار خود را بطور آگاهانه با نام تجاری به راحتی به معرض دید همگان بگذارید.

گزینه های شما برای تابلو های راهنمای لابی ساختمان چیست؟

بسیاری از حرفه ای ها ایده های مناسبی جهت استفاده از تابلو برای راهنمای لابی خود دارند. شما میتوانید برای راهنمای طبقات و ساختمان ازحروف پلکسی اکریلیک، فوم یا محصولات فلزی انتخاب کنید، با این روش شما موفق به ایجاد یک نگاهی می شوید که منحصرا به فضای شما بستگی دارد. در روش تولید تابلو راهنما میتوان صاف و یا با لبه های برجسته و یا منحنی تابلو را ارائه داد که تابلو شما را با ظاهری جالب و زیبا نمایش میدهد.
انتخاب رویه تابلو راهنما و اشکال پلاستیکی شما را با انتخاب رویه ظریف تری مواجه میکند. در حالی که تابلوی فلزی و اکریلیک ظاهری متفاوت دارند. از آنجا که تابلو های سه بعدی متناسب با هر مکانی نیستند، این محصول را بیشتر برای فضاهای کوچک و باریک در نظر داشته باشید. به هرحال، می دانید که تابلوهای کامپوزیتی یکی دیگر از راه حل های عالی برای دفتر و یا مکان شما هستند؟

پلکسی یک تابلوی راهنما متناسب با بودجه سازمانی شما است که دید تبلیغاتی شرکت شما را بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی به ارمغان می آورد. تابلو راهنمای لابی از جنس آکریلیک میتواند ایده استفاده از تابلو راهنمای ساختمان شما  را به عنوان یک اثر هنری دو برابر کند، اگر پلکسی یا اکریلیک را دوست ندارید، می توانید با یک پانل ترکیبی آرم های از پلکسی و کامپوزیت تابلوی راهنمای خود رو تکمیل کنید. کارشناسان گرافیست ما به شما کمک می کنند که اندازه مناسب تابلو راهنما خود را برای انطباق با دیوارهای لابی و ساختمان انتخاب کرده و از فضای مورد استفاده بهره کافی و عالی را ببرید. برخی از مشتریان طرح های لایه ای را انتخاب میکنند، که اجازه می دهد تا الگوها و نمایش های پیچیده تری را مشاهده کنید. تابلو سازی پاسارگاد پانل ها را با اضافه کردن علامت های ابعادی ترکیب میکند ، تا زیبایی تابلو های راهنمای ساختمان را برجسته ترکرده و در عین حال رنگ ها و مواد پانل را به خوبی به معرض دید مراجعه کنندگان به ارمغان می آورد.

راه حل های مناسب برای کاهش هزینه در ساخت تابلوی راهنمای طبقات

تابلو راهنمای ساختمان با کاهش هزینه های اضافی هنگامی که شما تابلو های فلزی را انتخاب میکنید. این تابلو میتواند برای دفاتر و مجتمع های تجاری عالی نباشد، اما زمانی که بودجه شما در حال حاضر کمی محدود است، ما می توانیم با استفاده از فوم و یک ورقه نازک، یک تابلوی راهنمای سه بعدی قابل توجه را اجرا نماییم.

نحوه سفارش تابلو راهنما

شما همین امروز میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجراء ، ساخت و یا نصب تابلو های راهنما برای شرکت و یا هر مکانی که لازم دارید سفارش دهید، با ما تماس بگیرید ما در خدمت مجتمعات تجاری در تهران و سراسر کشور هستیم کارشناسان تابلو سازی پاسارگاد جهت بازدید از محل کسب و کار شما برای بررسی محل و بحث در مورد چشم انداز تابلو راهنمای ساختمان ایده آل مورد نظر کارفرمایان محترم مراجعه خواهند کرد ما می توانیم هر کار هنری ای که در گذشته داشته اید را اجراء کرده و یا طرح های نو و جدید را از ابتدا برای شماایجاد کنیم.

فهرست موبایل