تابلو تبلیغاتی

تابلو های تبلیغاتی – تابلوسازی پاسارگاد

تابلو سازی پاسارگاد سازنده کلیه تابلوهای مدرن تبلیغاتی – منتخب بهترین تابلو ساخته و نصب شده در سال 95 (پروژه کانتینر)

تابلو سازی پاسارگاد سازنده و ارائه دهنده کلیه تابلو ها و تابلو تبلیغاتی مدرن می باشد. مجموعه تابلو سازی پاسارگاد در سال 95 و در پروژه کانتینر منتخب بهترین تابلو ساخته شده و نصب شده به شمار می رود. در این مجموعه انواع تابلو تبلیغاتی مانند تابلو پلاستیک لبه هندی و کنشکاف، تابلو چلنیوم ساید لایت، پانچ، طلایی و نقره ای، تابلو استیل پانچ، نقره ای، خش دار و طلایی، تابلو پیکسلی مربعی و انگشتی، تابلو برنامه دار، تابلو پولکی، تابلو مخملی، تابلو سوپر ساید لایت و ساید لایت، تابلو حروف کریستالی و تابلو وکیوم ساخته و پرداخته می شوند.

تابلو سازی پاسارگاد از جمله مجهزترین تابلو سازی تهران به شمار می رود. این تابلو سازی تهران مجهز به دستگاه های پیشرفته تابلوسازی، حروف ساز اتومات چلنیوم و استیل، دستگاه وکیوم حروف برجسته و حک و برش پلکسی و استیل می باشد. همچنین طراحی و ساخت انواع تابلوهای مدرن مانند تابلو تبلیغاتی ، پلاستیک، تابلو استیل، تابلو چلنیوم، تابلو کامپوزیت، ساخت تابلو لایت باکس، اجرای بیلبورد های عظیم تبلیغاتی، ساخت تابلوهای راهنمای طبقات، پلاستیک و حروف وکیوم پلکسی، لمپوست و استندهای تبلیغاتی، ارائه خدمات حروف سازی وکیوم، استیل و چلنیوم برای تابلوسازان و مشتریان سراسر کشور صورت می گیرد. یکی از نمونه های تابلو تبلیغاتی، تابلوهای حروف برجسته می باشد که بر روی نمای ساختمان ها موجود در بازار به نحو بارز مشخص و مشهود است. همچنین هنگام رانندگی بسیاری از این تابلوها را در بالای سر درب فروشگاه ها، شرکت های تجاری، اداری و مجتمع ها مشاهده می کنیم.

ساخت انواع تابلو تبلیغاتی : پلاستیک ( لبه کنشکاف ، لبه هندی ) تابلو چلنیوم ( نقره‌ای ، طلایی ، پانچ ، سایدلایت ) تابلو استیل ( طلایی ، خش‌دار ، نقره‌ای و پانچ ) تابلو وکیوم – تابلو حروف کریستالی – تابلو ساید لایت و سوپر ساید لایت – تابلو مخملی – تابلو پولکی – تابلو برنامه دار – تابلو پیکسلی انگشتی و مربعی و …

 

دوام تابلو تبلیغاتی در ساخت و ساز

در مجموعه تابلو سازی پاسارگاد، دور تابلو تبلیغاتی مشتری از آلومینیوم سبک و در عین حال مقاوم تهیه می شود. این مواد علاوه بر زنگ نزدن، در شرایط آب و هوایی مختلف نیز حساس نمی باشند. برای رویه این مدل تابلو از پلکسی های تایوانی سه میل از نوع شفاف استفاده به عمل می آید. این کار زیبایی بصری و جذابیت تابلو را دو چندان ساخته و سبب دوام و مقاومت مناسب آن می شود. چنانچه مشتری به روشنایی داخل تابلو نیاز داشته باشد، با استفاده از لامپ های LED و اضافه کردن آن به داخل حروف، این فرآیند به بهترین نحو انجام می گیرد. همچنین چنانچه مشتری سفارش خاص یا حروف برجسته یا تابلو تبلیغاتی مدرن و منحصر به فردی را مد نظر داشته باشد، قابلیت ساخت و نصب تابلو با متریال خاص به نحو مطلوب فراهم می باشد.

 

فهرست موبایل