تابلوسازی، نمایش و تبلیغ خدمات

تابلوسازی، نمایش و تبلیغ خدمات

تابلوسازی فقط برای نمایش در سردر فروشگاه ها و بعنوان تابلو مغازه استفاده نمیشود. تابلوسازی در کنار کاربردهای مرسوم، کاربردهای دیگری نیز دارد. شما میتوانید با تابلوسازی فعالیت و خدمات خود را معرفی کنید، حتی اگر ده ها یا صدها متر ارتفاع داشته باشد.

به گفته کارشناسان برندینگ شما فقط در سه ثانیه تصویر و نگرش را با عناصری که برای برند خود می سازید در ذهن مخاطب ایجاد میکنید. کسانی که در حوزه ساخت مسکن و انبوه سازی فعالیت می‌کنند، حتما سرمایه زیادی را وقف کار خود کرده‌اند. اگر شما نیز در این حوزه فعال هستید، بی شک می‌خواهید با هزینه نسبتا کم و مناسب فعالیت خود را معرفی نمایید. داشتن مخاطب بیشتر، نیاز به افزایش میزان نگاه و جلب توجه دارد.

 

تابلوسازی، نمایش و تبلیغ خدمات

تابلوسازی، نمایش و تبلیغ خدمات

 

به علت اندازه بسیار بزرگ این نوع تابلوسازی و وزن بالای هر قطعه، این تابلوهای عموما نیاز به زیرسازی متعارف مانند کامپوزیت یا چوب ندارند. این مدل تابلو ها معمولا بر روی سازه های فلزی سوار میشوند یا بر روی نمای اصلی بنا نصب میشود.

شرکت تابلوسازی پاسارگاد مفتخر است به عنوان مشاور، طراح و مجری در بسیاری از پروژه های عظیم تابلوسازی حضور پر رنگ داشته و تنها شرکت رسمی ثبت شده در این حوزه در کشور میباشد. در این میان برای نمونه میتوان از پروژه های تابلوسازی T&K ، تابلوسازی هایپر استار ، تابلوسازی برج مجلل لکسون، تابلوسازی کارخانه دنیلی ایتالیا ، تابلوسازی برج بزرگ آفرینش ، ساختمان مرکزی بانک رسالت ، ساختمان مرکزی بانک انصار ، تابلوسازی سازمان نظام پزشکی ایران، تابلو فرودگاه بین المللی ماکو و … نام برد.

 

مطالب مرتبط: تابلو املاک – تابلو مشاور املاک – تابلو آژانس مسکن

 

یک تابلو لزوما کلیشه ای و شامل زیرسازی و حروف برجسته نیست. تابلو میتواند شامل لوگوی شما باشد و یا به شکل لگوی شما باشد. حروف و اشکال میتوانند حجم ها و اشکال متفاوت داشته باشند. تابلوی دریم لند، شهربازی شهر رویای پرند نمونه ای خاص از یک تابلوی متفاوت با حجم های ویژه و خاص است.

تابلوسازی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات ساخت تابلو چلنیوم – تابلو مغازه – تابلو کامپوزیت – تابلو استیل – تابلو حروف برجسته در سراسر کشور

فهرست موبایل