تابلوسازی حروف برجسته ترکیب هوش و خلاقیت

تابلوسازی حروف برجسته channel letters، ترکیب هوش و خلاقیت

تابلوسازی پاسارگاد، دارای سابقه ی رسمی به مدت 17 سال در ایران می باشد و دارای فضای شرکتی و کارگاهی با ابعاد 400 متر مربع است و تمامی دستگاه های تمام اتوماتیک در زمینه ی تابلو‌سازی را دارا می باشد. تابلوسازی پاسارگاد ، تخصص بسیار زیاد و رزومه ای قوی در زمینه ی تابلو مغازه و ساخت، اجرا و نصب انواع حروف و تابلو برجسته در ایران دارد. علاوه بر این، بیشترین فعالیت های تابلوسازی پاسارگاد در حیطه ی ساخت تابلو چلنیوم ، تابلو کامپوزیت ، تابلو استیل و تابلو پلکسی ، تابلو وکیوم ، تابلو وگاسی ، تابلو پیکسلی ، تابلو سوئدی ، تابلو ترموود می باشد.

اعضای کادر تیم شرکت تابلو سازی پاسارگاد، شامل 3 طراح گرافیست حرفه ای، مهندس اجرایی و مشاور در زمینه ی تابلو سازی، منشی کارشناس بخش تابلوسازی، مسئول سایت، مدیر کارگاه تابلوسازی و نصاب های ماهر (سید امین حسینی، هادی بختیاری، رضا رسولی، هادی رسولی، علی رسولی، حسام حسینی، بهمن حاجیوند، حسن محمدی) می باشد که تمامی آنها دارای بیش از 5 سال سابقه همکاری با ما می باشند.

در ادامه سعی داریم مطلب مختصری در راستای انواع حروف و تابلو برجسته توضیح دهیم و نمونه های اجرا شده ی تابلوسازی حروف برجسته شرکت را معرفی کنیم تا مشتریان محترم از شیوه ی ساخت تابلو مغازه توسط شرکت تابلوسازی پاسارگاد اطلاع داشته باشند.

تابلوسازی پاسارگاد

تابلوسازی پاسارگاد

تابلو مغازه و حروف برجسته

برای ساخت یک تابلوی ایده آل، به دلیل گسترده بودن زمینه ی ساخت و اجرای تابلوی حروف برجسته و با وجود نظرات و سلیقه های متفاوت مشتریان، یک تابلو مغازه می بایست تمام ویژگی های مورد نظر مشتری را دارا باشد. برای ایجاد جذابیت بیشتر در این نوع از تابلوها می توان از متریال های مختلف در کنار یکدیگر استفاده کرد تا از مزایای هریک از آنها بهره برد و سلیقه ی زیبای شما در سردر تابلو مغازه شما در معرض نمایش گذاشته شود.

 

هزاران نوع از ترکیب می توانند استفاده شوند که در ادامه دو مورد آن ذکر می شود:

1.ترکیب استیل و پلاستیک که در آن از ویژگی عبور نور پلاستیک و ظاهر لوکس و براق استیل استفاده می شود تا تابلو مغازه ای بدست آید که ترکیبی از نور، رنگ و زیبایی باشد.

2.ترکیب پلکسی گلاس و چلنیوم لترمکس نیز نمونه ی دیگری است که در آن، عدم عبور نور از لبه های چلنیوم در ترکیب با پلکسی با لبه های نئون جبران می شود.

شرکت تابلوسازی پاسارگاد ، با ساخت و اجرای 48 نوع از حروف برجسته در این زمینه پیشرو و پرچمدار می باشد و در زمینه تابلوسازی انقلابی را به وجود آورده است. لازم به ذکر است که مدل های بسیاری از این نوع تابلوها، حرفه تابلوسازی را در ایران رونق بخشیده است.

 

تابلو مغازه، هزینه اضافی یا سرمایه گذاری بلند مدت؟

زمانی که قصد خرید یک تابلو مناسب برای مغازه خود دارید، خواهید دید که قیمت یک تابلو با کیفیت و زیبا بسیار زیاد است. برخی از افراد در همین مرحله از تصمیم خود پشیمان می‌شوند و ترجیح می‌دهند که از یک تابلو مغازه کاملا ساده استفاده کنند. اما باید بدانید که بر اساس تحقیقات انجام شده، یک تابلو مغازه شیک و زیبا، هر 40 دقیقه می‌تواند یک مخاطب را جذب خود کند. به همین خاطر است که هزینه انجام شده برای تابلو مغازه را باید یک سرمایه گذاری بلند مدت بدانید که پس از مدتی، هزینه خود را باز می‌گرداند. تابلو مغازه می‌تواند به صورت مستقیم بر میزان فروش تاثیر بگذارد. پس هر چه قدر بیشتر برای تابلو مغازه خود هزینه کنید، بازگشت سرمایه شما سریع‌تر خواهد بود.

تابلوسازی پاسارگاد

تابلوسازی پاسارگاد

پیشنهاد مطلب: ” تابلو مغازه هزینه اضافی یا سرمایه گذاری بلند مدت ” و ” قیمت انواع تابلو‌ مغازه و مهارت تابلو سازی

 

یک تابلو مغازه با کیفیت باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

تابلو مغازه یک مقوله بسیار پیچیده است و عوامل مختلفی بر کیفیت آن تاثیر می‌گذارند. به همین خاطر قصد داریم تا در اینجا به صورت مختصر به شما نشان دهیم که چه تابلو مغازه‌ای را می‌توان یک تابلو مغازه باکیفیت دانست؟

·     کیفیت متریال بالا. یک تابلو مغازه باکیفیت، باید از بهترین متریال ساخته شود. استفاده از متریال باکیفیت در درجه اول باعث دوام و طول عمر بیشتر تابلو مغازه شما می‌شود. اما در درجه دوم، باید بدانید که مخاطب نگاه بسیار تیز بینی دارد و می‌تواند تفاوت متریال درجه یک و درجه دوم را تشخیص دهد. به همین خاطر، با استفاده از متریال باکیفیت، می‌توانید مشتریانی از طبقات بالای جامعه را جذب خود کنید.

·     تابلو مغازه باید متناسب با موقعیت و نوع کسب و کار شما باشد. با وجود اینکه صدها مدل تابلو مغازه مختلف در صنعت تابلو سازی کشور وجود دارند، اما تنها یک مدل تابلو برای کسب و کار و موقعیت مکانی و شرایط کنونی شما مناسب خواهد بود. با استفاده از تابلو مغازه، شما می‌توانید همانند یک صافی، تنها گروهی خاص از مشتریان را جذب مغازه خود کنید. به همین خاطر باید تابلو مغازه شما بر اساس اصول بازاریابی، روانشناسی و توسط یک فرد خبره و با تجربه انتخاب شود تا بهترین کارایی را داشته باشد.

·     تابلو باید دارای طرح اختصاصی باشد. تابلو مغازه همانند شناسنامه هر انسان، باید خاص و بی‌نظیر باشد. تابلو مغازه شما همانند اثر انگشت‌تان است. مشتری باید طرح خاص و انحصاری تابلو شما را در ذهن داشته باشد تا بتواند شما را به عنوان یک کسب و کار منحصر به فرد بشناسد. ذهن مشتری مملوء از تصاویر هزاران تابلو مغازه مختلف است. تابلو مغازه شما باید آنقدر طرح خاصی داشته باشد که تصویر آن در ذهن مخاطب ثبت شود.

پیشنهاد مطلب: ” شاخص های تابلو مغازه با کیفیت ” و ” آشنایی با انواع تابلو مغازه

فهرست موبایل