بررسی تابلو استیل

تابلو استیل – حروف برجسته استیل – قیمت تابلو استیل

یکی از تابلو های برتر حروف برجسته در سطح دنیا، تابلو استیل به شمار می رود که همواره از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. از بالاترین کیفیت های استیل در سطح خاورمیانه می توان به ورق استیل 304 اشاره نمود. این نوع استیل در کشور ترکیه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

یکی از تابلو های برتر حروف برجسته در سطح دنیا، تابلو استیل به شمار می رود که همواره از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. از بالاترین کیفیت های استیل در سطح خاورمیانه می توان به ورق استیل 304 اشاره نمود. این نوع استیل در کشور ترکیه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. استیل 304 در کشور ما نیز موجود بوده و در مقایسه با سایر ورق های استیل، از قیمت بالاتری بهره می برد. سطح آیینه ای و براق استیل هر نگاه و نظری را به خود معطوف می سازد. این محصول در رنگ های متنوعی نظیر شامپاینی، مسی، نقره ای براق و مات و طلایی موجود می باشد. برای استفاده در مکان های تجاری و سربسته، فروشگاه ها و داخل دفاتر شرکت ها، تابلو استیل گزینه کارآمد و مثمر ثمری تلقی می شود. برای تابلو سردرب ادارات خصوصی و دولتی نیز مدل نقره ای براق، انتخاب مؤثر و تاثیرگذاری تلقی می گردد. بسیاری از افراد تابلو استیل را به عنوان یک گزینه مناسب و در عین حال منحصر به فرد برای تابلو سردرب مغازه خود بر می گزینند.

 

آشنایی مختصر با تابلو استیل

تابلو استیل به عنوان برترین نوع تابلو حروف برجسته به شمار می رود. نوع دیگری از تابلوهای حروف برجسته در تابلو سازی ، استیل رینگی می باشد که نور را از جلو و پشت حروف بازتاب می دهد. از آنجایی که این نوع تابلو حروف را به زیبایی در معرض دید بیننده قرار می دهد، گزینه مثمر ثمری برای تابلوهای قابل توجه و چشمگیر محسوب می شود. تابلو حروف برجسته استیل از ویژگی نور اندریک یا نور معکوس برخوردار می باشد. بر همین اساس، برای مشتریان یک اثر به ماندنی، منحصر به فرد و برخوردار از زیبایی بصری را به ارمغان می آورد. ناگفته نماند که حروف برجسته تابلو استیل با عنوان halo lit یا backlit شناخته می شوند. حروف برجسته استیل بک لایت از رویه ورق استیل ساخته و پرداخته می گردد. نصب این مدل تابلو با فاصله از دیوار صورت گرفته و در پشت آن یک هاله نور شکل می گیرد. در مدل های به روز تر و جدید تر این نوع تابلو استیل، پشت حروف یک نوع پلکسی به رنگ دوغی نصب شده تا نمایش هاله نور مشخص تر و واضح تر صورت گیرد. ساخت این مدل تابلو برای همه مشتریان از متریال باکیفیت و مرغوب استنلس استیل 304 نگیر انجام می پذیرد. بر همین اساس، این نوع تابلو در جذب مشتریان جدید و موفقیت بیشتر در کسب و کار کمک شایانی می نماید. بدون تردید، سطح کیفی بالای تابلو سردرب مغازه، در افزایش رشد کسب و کار بسیار تاثیر گذار و مؤثر می باشد. تابلو سازی پاسارگاد با برخورداری از خدمات پس از فروش مطلوب، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، تحویل سریع، کیفیت فوق العاده و طراحی نوآورانه، به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در زمینه تابلو سازی به ویژه تابلو استیل ، در زمره بهترین سازندگان قرار دارد.

 

بررسی تابلو استیل

در ساخت تابلو استیل فاکتورهای مهم و حائز اهمیتی تاثیر گذار و مؤثر می باشد. بر این اساس، ضخامت ورق استفاده شده در ساختار تابلو، یکی از عوامل مؤثر در این زمینه به شمار می رود. در تابلو سازی از ورق دارای ضخامت چهار دهم الی یک میل استفاده به عمل می آید. قطر قلم تابلو نیز حداقل چهار سانتیمتر و حداکثر سی سانتیمتر در نظر گرفته می شود. استفاده از ورق استیل 304 نگیر باکیفیت، از جمله ویژگی های مهم در ساخت تابلو محسوب می شود. از دیگر فاکتورهای مهم در ساخت تابلو استیل، نوع نصب تابلو می باشد. نصب تابلو می توان به صورت نور معکوس یا ترکیبی با پلکسی دوغی رنگ نیمه شفاف شش میل پیاده سازی شود. سازندگان تابلو به منظور افزایش جذابیت و زیبایی بصری تابلو و حروف، استفاده از رینگ ساختن دور حروف و پانچ کردن لبه ها را در دستور کار قرار می دهند.

 

قیمت تابلو استیل

ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در حال حاضر به علت نوسانات و بی ثباتی نرخ ارز، نمی توان قیمت کاملا دقیق تابلو استیل را اعلام کرد.

 

تابلو استیل هر متر محیط حروف با ورق 304 نگیر طلایی آینه ای و مسی 0.7 میل  180000 تومان بدون نور

تابلو استیل هر متر محیط حروف با ورق 304 نگیر طلایی آینه ای و مسی 0.7 میل  230000 تومان با نور

تابلو استیل (استیل پلاست) ترکیبی با پلکسی، هر متر محیط 280000 تومان

تابلو استیل رینگی هر متر محیط 290000 تومان

تابلو استیل رینگی وکیوم هر متر محیط 320000 تومان

تابلو استیل ترکیبی تابلو پلاستیک هر متر محیط  380000 تومان

تابلو استیل رینگی ترکیبی تابلو پلاستیک هر متر محیط  395000 تومان

تابلو استیل نقره ای آینه ای، نقره ای مات طلایی مات، بدون نور هر متر محیط  175000 تومان

 

مشتریان می توانند جهت ارائه پیشنهاد طراحی و دریافت نرخ دقیق قیمت ها با کارشناسان شرکت تابلو سازی پاسارگاد تماس حاصل نمایند. در مجموعه تابلو سازی پاسارگاد ساخت انواع تابلو استیل مانند تابلو حروف فلزی، نقره ای، طلایی، خش دار، استیل پانچ و استیل رینگی به بهترین نحو انجام می پذیرد.

نمونه کارهای تابلو استیل و پروژه های اجرا شده تابلوسازی پاسارگاد را در بخش پروژه های برتر تابلو سازی ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

فهرست موبایل