ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی برای تابلو مغازه

اگر نیاز به تبلیغات محیطی برای کسب و کار خود دارید، قطعا تابلوسازی یک گزینه عالی است. شما مجبور نیستید برا این نوع تبلیغ هزینه زیادی انجام دهید. میتوانید با هزینه اندک نگاه ها را به سمت خود جلب کنید.

ایده های خلاقانه بسیاری وجود دارد که میتوانید از آنها برای تابلوسازی خود استفاده نمایید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

استفاده از پالت های چوبی در تابلوسازی

اگر به دنبال تابلو کلاسیک هستید یا میخواهید رنگ و بوی روستایی به کسب و کار خود دهید میتوانید از پالت های چوبی ساده استفاده کنید و عنوان برند یا کسب و کار خود را روی آن بنویسید یا نقاشی کنید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

استفاده از تخته سیاه در تابلوسازی

برای کسب و کاری که پیام خود را به طور مرتب تغییر میدهند بسیار مناسب است. حتی میتوانید برخی عناصر هنری را نیز به تابلوی خود اضافه کنید. از این نوع تابلوسازی برای اعلان محصولات و قیمتها نیز استفاده میشود. در حال حاضر این نوع تابلو در رستوران های کوچک و کافی شاپ ها کاربرد فراوانی دارد.

 

بنر پارچه ای ساده ترین نوع تابلوسازی

ساده ترین و قدیمی ترین نوع تابلوسازی استفاده از بنر پارچه ای است. اگر میخواهید از یک حس نوستالژیک بهره ببرید شاید استفاده هنرمندانه و خلاقانه از این روش موثر واقع شود.

 

استفاده از قطعات سه بعدی دست ساز در تابلوسازی

شاید بتوانید از مکعب ها و قطعات سه بعدی ساده برای تبلیغ خود و ارائه پیام های کوتاه استفاده کنید. سفارشی کردن مقوا یا چوب با رنگ یا حتی برخی از المان های ساده نیاز به خلاقیت و نگاه هنری ویژه ای دارد.

 

استفاده از تجهیزات و ابزارها در تابلوسازی

استفاده از المان محصولات مورد فروش در تابلوی مغازه میتواند ایده ای هم هزینه، ساده و گویا باشد. برای مثال استفاده از آچار برای یک ابزار فروشی، دلار برای صرافی و …

 

استفاده از عناصر شکل پذیر در تابلوسازی

شما همچنین می توانید از عناصر شکل پذیری مثل طناب و کابل استفاده کنید تا یک کلمه یا عبارت کوتاه را درست کنید و سپس آن طناب را به یک تخته یا دیوار وصل کنید. استفاده از رنگهای متنوع و فرم دهی زیبا به این عناصر به میزان خلاقیت شما بستگی دارد.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

رنگ آمیزی درب و پنجره

رنگ آمیزی جذاب و زیبای درب و پنجره مغازه شما با رنگ های جذاب و متناسب با کسب و کارتان، ساده ترین کاری است که میتوانید برای تبلیغ کسب و کار خود انجان دهید. برای اینکار حتی میتوانید از رنگهای قابل شستشو استفاده کنید.

 

تابلوسازی با قاب بندی یک عکس یا نقاشی

حتما عکس های قاب شده قدیمی از سالیان گذشته دور برخی فروشگاه و رستوران ها را درونشان دیده اید. قاب بندی یک عکس، نقاشی و یا نوشته در سایز مدنظرتان میتواند تابلوی ساده ای برای تابلو مغازه شما باشد. این نوع تابلوسازی برای استفاده در پشت شیشه و روی دیوار مناسب است.

 

آویزان کردن قاب ساده در ورودی

نصب یک میله پرچم بروی دیوار مغازه و آویزان کردن یک قاب ساده از آن علاوه برسادگی، میتوناد نگاه رهگذران را به سمت شما سوق دهد. مطمئنا استفاده از لامپ و نور در این قابها تاثیر گذاری آنها را افزایش خواهد داد.

 

نصب پرچم به عنوان تابلو مغازه

آویزان کردن پرچم بروی میله ی جلوی مغازه نوعی تابلوسازی ارزان برای تابلو مغازه محسوب میشود. میتوانید لوگو یا نام فروشگاه خود را بروی پرچم چاپ و یا نقاشی کنید. همچنین میتوانید از تم های کاغذی هم برای معرفی خود استفاده کنید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

تابلوسازی به سبک کاشی کاری

کاشی کاری تزئینی یا کاشی کاری ساده با کاشی های رنگارنگ ایده ای جالب برای تابلوسازی بشمار میرود. هنگام کاشی کاری فضایی برای نوشتن نام یا درج لگوی خود خالی بگذارید. اگر از رنگهای قابل شستشو استفاده کنید، این نوشته ها به سادگی قابل تغییر خواهند بود. شهرداری تهران از این ایده در تابلوسازی تابلو مغازه در بازار تهران استفاده کرده است.

 

ساخت تابلوی نقاشی برای تابلو مغازه

نقاشی سردر مغازه یک روش قدیمی در تابلوسازی است. با این که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. اما دیوار نویسی یا نقاشی بروی دیوارهای بسیار بزرگ کنار ساختمان ها، همچنان روشی ارزان قیمت برای دیده شدن است.

 

رنگ آمیزی میز و صندلی

اگر میز و صندلی رستوران یا کافی شاپ شما در محوطه بیرونی قرار دارد. از میز و صندلی های رنگی برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید.

 

استفاده از تم های قدیمی و عتیقه

یکی از دوستان من از صفحات قدیمی گرامافون و یک دستگاه گرامافون برای تزیین ویترین خود استفاده کرده است. بسیاری از مردم به عتیقه جات و وسایل قدیمی و زیرخاکی علاقه بسیاری دارند. قرار دادن عتیقه جات در ویترین یک فروشگاه میتواند موجب ایستادن و جلب توجه برخی مشتریان نسبت به این قطعات شود. شاید همین توقف موجب ورود به فروشگاه و خرید کردن شود.

 

استفاده از تابلو حروف برجسته دستساز خودتان

اگر می خواهید یک تابلو مغازه بسیار تزئینی یا زنانه برای فروشگاه خود داشته باشید، از مقوا ها یا چوب استفاده کنید و به آنها حجم دهید بگونه ای که بتوانید داخل آن عناصر تزیینی مانند گل ها قرار دهید. اگر میخواهید تابلوها برای مدت زمان طولانی تری بمانند، از گلهای مصنوعی استفاده کنید.

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

ایده های بکر تابلوسازی پاسارگاد برای تابلو مغازه

 

استفاده از گیاهان در تابلوسازی

برای یک نگاه طبیعی تر، یک تابلو مغازه با گیاهانه زنده ایجاد کنید که حاوی گیاهان مقاوم و کمتر نیازمند به نگهداری برای تزئینات داخل حروف سه بعدی استفاده کنید. پروژه کانتینر تابلوسازی پاسارگاد که بعنوان برترین تابلوی سال از سوی همایش ملی تابلوسازی کشور انتخاب شد نمونه بارزی از این نوع تابلوسازی است.

تابلو فلزی با گیاه مصنوعی با نور محیطی رستوران کانتینر

تابلو فلزی با گیاه مصنوعی با نور محیطی رستوران کانتینر

 

نمونه پروژه های تابلو چلنیوم و پروژه های اجرا شده ما را در بخش نمونه تابلو مغازه ببینید.

376 74 021 خط ویژه

 

تابلوسازی با مواد بازیافت شده

برای کسب و کارهای سازگار با محیط زیست، استفاده از عناصر بازیافت ناپذیر و یا بازیافت شده در ویترین یا تابلوی مغازه ایده ای بسیار جالب و متمدنانه است.

 

استفاده از بالن

با اینکه استفاده از بالن های تبلیغاتی نمونه ای از تابلوسازی محسوب نمیشود. ولی ایده ای برای نمایش برند و مشخص کردن مکان یک کسب و کار از فاصله های دورتر است.

امروزه طیف گسترده ای از ورقهای فلزی و پلاستیکی در صنعت تابلوسازی استفاده میشوند. تابلوسازی طیف گسترده ای از طرح ها و متریال را شامل می شود که شامل تابلو استیل ، تابلو چلنیوم ، تابلو لایت باکس ، تابلو کامپوزیت ، تابلو ترمووود ( تابلو چوبی ) ، تابلو سوئدی ، تابلو الماسی ، تابلو وکیوم ، استیل رینگی ، تابلو وگاسی می باشد.

 

فهرست موبایل