تابلو استیل

تابلو استیل
( استیل رینگی – استیل پانچ – استیل خشدار – استیل طلایی – استیل نقره ای – حروف برنجی – حروف فلزی )
تابلو استیل و استیل رینگی نور را هم از جلو و هم از عقب حروف منعکس می‌کنند، که به حروف ظاهری زیبا و نمایشی می‌دهد. حروف استیل انتخابی عالی برای استفاده به عنوان تابلو‌های چشمگیر و قابل توجه می‌باشد. تابلو استیل از جمله حروف های برجسته ای هست که نور معکوس دارد. و میتواند یک اثر بصری زیبا ، متمایز و به یاد ماندنی در تابلو را برای مشتریان عزیز ارائه دهد. تابلو استیل اغلب توسط مشتریانی که از یک برند معتبر و ارزشمند استفاده می کنند، انتخاب می شود. این حروف نیز حروف “halo lit” یا “backlit” نامیده می شوند. حروف برجسته استیل بک لایت با رویه ورق استیل ساخته می شود این نوع تابلو با فاصله ازدیوار نصب میشود تا یک هاله در پشت آن شکل بگیرد. و در مدل به روز تر این نوع تابلو پلکسی دوغی رنگ پشت تابلو استیل نصب میشود تا ظاهر واضح و مشخصی از هاله نور نمایش دهد.

ساخت تابلو استیل با کیفیت بالا برای تمامی کسب و کارهای مشتریان از جنس استنلس استیل 304 نگیر، به شما کمک می کند کسب و کار موفق تری داشته باشید و در جذب مشتریان جدید موفق تر باشید.
تابلو استیل با کیفیت بالا، جهت سردرب کسب و کار و مغازه به شما اجازه می دهد که در کسب و کار خود یک رشد انفجاری داشته باشد. تابلو سازی پاسارگاد با طراحی نوآورانه، کیفیت بی نظیر، تحویل سریع، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش خوب ، به شما این اطمینان را میدهد که تابلو سازی پاسارگاد یکی از بهترین سازندگان تابلو برای ساخت تابلو استیل شما می باشد.

.